zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Pierwsze tercje dadzą zarobić?

W piątek udało nam się powrócić na zwycięską ścieżkę i oba typy weszły, jak w masełko! Dzień święty, trzeba święcić, więc na dziś dwa typy od nas!

GKS Tychy – Ciarko STS Sanok, godz. 17:00.

Tyszanie są na fali i mają na swoim koncie sześć wygranych z rzędu. Podejmą oni Ciarko STS Sanok, który bazuje na grze z kontry i strzela średnio zaledwie 1,5 bramki na mecz. Mistrzowie Polski są zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, a każdy inny wynik niż ich wysoka wygrana, będzie zaskoczeniem.

Co obstawiać?

Kursy na zwycięstwo Tychów są bardzo niskie. Naszą uwagę przykuł zakład na zwycięstwo gospodarzy w 1. tercji. Typujemy, że tyszanie od razu rzucą się na młody zespół z Sanoka i będą chcieli zaaplikować im kilka bramek, by potem spokojnie prowadzić grę. W ostatnich dwóch meczach zespół GKS-u wygrywał 1. tercję. STS natomiast w ostatnich pięciu spotkaniach, zaledwie raz prowadził po 1. tercji. Tyszanie znacznie lepiej radzą sobie w drugich tercjach, ale widać to po kursach, że bukmacherzy również to zauważyli. My mimo to zaryzykujemy w korzystny wynik już po pierwszej odsłonie.

Typ: GKS Tychy wygra 1. tercję.

Kurs: 1,58.

GKH Stoczniowiec Gdańsk – Re-Plast Unia Oświęcim, godz. 17:00.

Do Gdańska przyjedzie mocna drużyna Unii, która z dużą dozą prawdopodobieństwa, już dziś przeskoczy na 3. miejsce w tabeli. O postawie gdańszczan można tylko mówić, że walczą, ale realnych szans na punkty na razie nie mają. Zbyt wiele jest braków i dziur w tym składzie. Unia jest zdecydowanym faworytem i jedyną niewiadomą pozostają rozmiary zwycięstwa.

Co obstawiać?

Zbyt ciekawych kursów na to spotkanie nie ma, ale wybraliśmy jeden fajny zakład. Wprawdzie w meczach z udziałem Stoczniowca w pierwszych tercjach nie pada zbyt wiele bramek, bo gdańszczanom starcza jeszcze sił na grę i dobrze spisuje się Michał Kieler, to w meczach Unii te około dwie bramki w premierowych odsłonach wpadają. Mecz 1. kolejki rozgrywany w Oświęcimiu pomiędzy tymi zespołami, dostarczył w 1. tercji aż czterech trafień. Liczymy na wyregulowane celowniki graczy Unii i dwie bramki w pierwszej tercji dadzą nam zarobić.

Typ: Powyżej 1,5 bramki w 1. tercji.

Kurs: 1,65.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj