Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Przedłużyć passę!

Hokejowy czwartek przyniósł nam przełamanie pechowej passy, jaka trapiła nas od jakiegoś czasu. Dziś chcemy pójść za ciosem i przedłużyć serię o kolejny wygrany kupon!

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

18.00 JKH GKS Jastrzębie – Ciarko STS Sanok

STS Sanok – liczba goli

Typ: poniżej 1,5.

Kurs: 2,03.

Mistrzowie Polski po słabym początku zdają się wracać na właściwy tor.  Świadczy o tym wysokie zwycięstwo z Podhalem Nowy Targ oraz ostatnia wygrana z Comarch Cracovią. Przed podopiecznymi Róberta Kalábera wciąż jednak sporo pracy, zwłaszcza w defensywie. Sanoczanie dysponują sporym potencjałem w ofensywie, ale ostatnie wyniki pokazują, że mają oni problem, by zdobyć gola przeciwko wyżej notowanym rywalom (nie licząc tu starcia z trapioną problemami Unią Oświęcim). Przy dobrej postawie Patrika Nechvátala ciężko oczekiwać, by hokeiści z Podkarpaci urządzili dzisiaj strzelecki festiwal.

18.00 GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim

Handicap

Typ: Unia Oświęcim (0:2)

Kurs: 1,48.

Tak jak wyżej wspominaliśmy, biało-niebiescy wciąż szukają swojej hokejowej tożsamości. Wydawało się, że tryby maszyny Toma Coolena zazębią się po zwycięstwie z jastrzębianami, lecz następnie nadeszła porażka z Comarch Cracovią. „Święta Wojna” rządzi się swoimi prawami. Zdaje się, że wiedzą o tym nawet zawodnicy, którzy świeżo dołączyli do klubu. Wszystko wskazuje na to, że również i dziś czeka nas zacięte starcie. Dwubramkowa „podpórka” na korzyść Unii wydaje się być zatem bezpiecznym rozwiązaniem.

image

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły