zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Przedłużyć passę!

Hokejowy czwartek przyniósł nam przełamanie pechowej passy, jaka trapiła nas od jakiegoś czasu. Dziś chcemy pójść za ciosem i przedłużyć serię o kolejny wygrany kupon!

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

18.00 JKH GKS Jastrzębie – Ciarko STS Sanok

STS Sanok – liczba goli

Typ: poniżej 1,5.

Kurs: 2,03.

Mistrzowie Polski po słabym początku zdają się wracać na właściwy tor.  Świadczy o tym wysokie zwycięstwo z Podhalem Nowy Targ oraz ostatnia wygrana z Comarch Cracovią. Przed podopiecznymi Róberta Kalábera wciąż jednak sporo pracy, zwłaszcza w defensywie. Sanoczanie dysponują sporym potencjałem w ofensywie, ale ostatnie wyniki pokazują, że mają oni problem, by zdobyć gola przeciwko wyżej notowanym rywalom (nie licząc tu starcia z trapioną problemami Unią Oświęcim). Przy dobrej postawie Patrika Nechvátala ciężko oczekiwać, by hokeiści z Podkarpaci urządzili dzisiaj strzelecki festiwal.

18.00 GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim

Handicap

Typ: Unia Oświęcim (0:2)

Kurs: 1,48.

Tak jak wyżej wspominaliśmy, biało-niebiescy wciąż szukają swojej hokejowej tożsamości. Wydawało się, że tryby maszyny Toma Coolena zazębią się po zwycięstwie z jastrzębianami, lecz następnie nadeszła porażka z Comarch Cracovią. „Święta Wojna” rządzi się swoimi prawami. Zdaje się, że wiedzą o tym nawet zawodnicy, którzy świeżo dołączyli do klubu. Wszystko wskazuje na to, że również i dziś czeka nas zacięte starcie. Dwubramkowa „podpórka” na korzyść Unii wydaje się być zatem bezpiecznym rozwiązaniem.

image

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj