zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Remis w Oświęcimiu?

Niedzielne trzy mecze z pewnością dostarczą wielu emocji. Aby te były jeszcze większe, zadbaliśmy o solidne typy razem z naszym partnerem.

17:00 Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice

Oświęcimianie w piątek dość gładko pokonali GKS Tychy, ale trzeba przyznać, że tyszanie nie postawili się zbyt bardzo. Katowiczanie natomiast od początku zdominowali KH Energę Toruń i udowodnili, że są poważnym kandydatem do mistrzostwa Polski. Biało-niebiescy wciąż nie pokazali swojego pełnego potencjału, brak jest tam stabilizacji formy. a katowicka maszyna funkcjonuje bardzo dobrze. “GieKSa” trafiła idealnie jeśli chodzi o zawodników zagranicznych, a i John Murray od początku sezonu jest w doskonałej formie. Na ostatnie pięć meczów w Oświęcimiu aż czterokrotnie górą była drużyna z Katowic. A aż trzykrotnie po regulaminowym czasie gry był remis. Naszym zdaniem aktualnie lepszą formę prezentuje GKS Katowice i to on jest faworytem do zwycięstwa. Trzeba jednak uważać na potencjalny remis, który jak pokazuje historia, zdarza się dość często.

Zakład bez remisu (remis = zwrot)

Typ: Wygrana GKS-u Katowice.
Kurs: 1,95.

KLIKNIJ W BANER, ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!

18:00 Ciarko STS Sanok – Comarch Cracovia

Oba zespoły, które zmierzą się w dzisiejszym meczu nie lubią strzelać zbyt dużo w pierwszych tercjach. Zarówno Sanok, jak i Cracovia dość powoli się rozkręcają się w meczach i premierowe odsłony nie obfitują w bramki. Ostatnie pięć spotkań sanoczan to trzy undery 1,5 bramki w pierwszej części gry. STS tylko w meczach z Zagłębiem Sosnowiec i Unią Oświęcim potrafiło przełamać tę linię. Krakowianie nawet w starciu z outsiderem z Nowego Targu nie strzeliło żadnej bramki w pierwszych 20 minutach. Sparingowe starcie tych ekip w sierpniu dało jedno trafienie w obranej przez nas tercji. Dziś spodziewamy się podobnego wyniku, gdyż oba zespoły mają klasowych bramkarzy, najlepiej w lidze radzą sobie podczas gier w osłabieniu oraz powoli się rozpędzają. Rozsądną propozycją wydaje się under 1,5 bramki w pierwszej tercji.

Liczba bramek w pierwszej tercji

Typ: poniżej 1,5 bramki.
Kurs: 1,78.

Najnowsze artykuły

Dziś poznamy mistrza Polski? Sprawdzian kadry w Krynicy-Zdroju [WIDEO]

Mikołaj Pachniewski

Zabójcze przewagi! GieKSa lepsza w samej końcówce dogrywki

Redakcja

Rewolucja w Comarch Cracovii! Rudolf Roháček nie będzie już trenerem

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj