Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Show bramkarzy i odkucie Cracovii?

Wczoraj kupon pogrzebała nam postawa Zagłębia Sosnowiec. Dziś znów gramy na under bramek w Oświęcimiu oraz na wygraną krakowian.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 Comarch Cracovia – GKS Tychy

Cracovia zagra z nożem na gardle i musi dzisiejszy mecz wygrać. Inaczej krakowianie znajdą się w arcytrudnym położeniu po przegraniu dwóch domowych spotkań. Wicemistrzowie Polski są zmotywowani, by walczyć na obu frontach i mając tak szeroki skład, na pewno dziś doczekamy się korekt. Świeże siły z pewnością pomogą w walce z tyszanami, którzy nie mają tak długiej ławki. Wczoraj w ekipie Cracovii szwankowała skuteczność, stąd dziś liczymy na nowe otwarcie i wyrównanie stanu serii.

Zwycięzca (z dogrywką i karnymi)

Typ: Cracovia.
Kurs: 1,65.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

19:00 Re-Plast Unia Oświęcim – Ciarko STS Sanok 

Wczorajszy mecz przyniósł nam zaledwie 3 bramki. Znakomicie spisali się obaj bramkarze, którzy nie pozwalali się pokonać. Po pierwszym meczu obu ekipom może nieco brakować sił, co nie powinno zwiastować bramkostrzelnego starcia. Zarówno oświęcimanie, jak i sanoczanie słabo spisywali się w grze w przewadze. Wczoraj lepsze wrażenie po sobie pozostawili sanoczanie i spodziewamy się dziś małej niespodzianki. Stawiamy jednak na bezpieczniejszą opcję, czyli mniej niż 6 bramek.

Liczba goli

Typ: poniżej 5,5.
Kurs: 1,88.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły