zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Šimboch wybroni i nasze kupony uchroni?

Już za niemal cztery godziny, 27. kolejka Polskiej Hokej Ligi. Zostało zatem wystarczająco czasu, by wziąć telefony w dłoń i obstawić z nami!

Zagłębie Sosnowiec – Re-Plast Unia Oświęcim, godz 17:00

Naszą analizę rozpoczniemy od meczu, w którym zwycięzca jest raczej znany. Sosnowiczanie po ostatniej porażce z GKS-em Tychy z pewnością utrudnili sobie kwestię awansu do fazy play-off. Nie mają już na to praktycznie żadnych szans. Musieliby zacząć wygrywać, ale na ich drodze pozostają ciężcy rywale. Oświęcimianie mimo tego, że są “pod formą”, pozostają faworytami w tym meczu. Pokazali w ostatniej kolejce, że potrafią wyjść z ciężkich opresji. Mimo naporu rywala wyszli z tego cało i zapewnili sobie trzy punkty.

Co obstawiać?

Starcie obu ekip nie będzie hokejem z najwyższej półki, umówmy się. Dlatego trzeba będzie jakoś urozmaicić to spotkanie ciekawym typem. Wybraliśmy wariant, w którym Eliezer Sherbatov zdobędzie punkt. Izraelczyk w ostatnim meczu może i bramki nie zdobył, ale był bardzo aktywnym zawodnikiem, a swój występ zakończył z asystą. Z takim zespołem jak Zagłębie Sosnowiec, powinien chociaż raz zapisać się w protokole meczowym.

Typ: Eliezer Sherbatov – powyżej 0,5 punktów
Kurs: 1.35

Tauron Podhale Nowy Targ – Ciarko STS Sanok, godz 18:00

Nowotarżanie ostatnio znajdują się w dobrej dyspozycji. Wygrali w trudnym meczu z GKS-em Katowice, przegrali minimalnie z JKH GKS-em Katowice, a ich gra uległa poprawie. Ponadto trener Andriej Gusow może liczyć na swój duet w bramce. Zarówno Ihar Brykun jak i Przemysław Odrobny pokazują się ze świetnej strony. Natomiast sanoczanie po nowym roku wyglądają na nieco bardziej zmęczonych. Brakuje przede wszystkim organizacji gry w strefie defensywnej. Podopieczni Marka Ziętary mają ogromne problemy w destrukcji. Gdyby nie bramkarz, to ich wyniki mogłyby wyglądać o wiele gorzej. Mimo ostatniej wygranej z GKH Stoczniowcem Gdańsk, to powinniśmy być dziś świadkami jednostronnego meczu.

Co obstawiać?

Nowotarżanie dysponują o wiele lepszym składem. Ponadto ostatnio są w dobrej formie. Wygrana z “GieKSą” powinna im dodać nieco wiatru w żagle. Ponadto dwóch świetnych bramkarzy zapewniają bezpieczeństwo ” z tyłu”. Sanoczanie natomiast prezentują się fatalnie w defensywie. Nie chcemy myśleć co by się stało, gdyby Patrik Spěšný doznał jakiejś kontuzji (czego nie życzymy). Dziś może paść wysoki wynik, a zapewnić to mają tacy zawodnicy jak Michal Vachovec czy Emil Švec.

Typ: Handicap -2.5 – Tauron Podhale Nowy Targ
Kurs:
1.72

Comarch Cracovia – GKS Katowice, godz 18:30

Krakowianie po ostatnich transferach przeżywają “drugą młodość”. Ich gra wygląda bardzo dobrze, a zawodnicy sprowadzeni przed kilkoma tygodniami dość szybko zaaklimatyzowali się w Krakowie. Katowiczanie natomiast, ze swoją szczelną defensywą mogą być trudnym rywalem dla “Pasów”. Ponadto świetnie w bramkach swoich drużyn prezentują się bramkarze. Robert Kowalówka chyba na stałe wywalczył sobie miejsce w bramce. Juraj Šimboch również jest ważnym ogniwem swojej drużyny.

Co obstawiać?

Wobec tak dobrej defensywy katowiczan i coraz lepszej ofensywy krakowian, bohaterem meczu może zostać bramkarz “GieKSy”. Tym bardziej, że pokazuje się z dobrej strony przez cały sezon. Dlatego obstawiamy, że będzie miał on lepszy procent obronionych strzałów niż jego vis-a-vis. Kurs wart grzechu.

Typ: Robert Kowalówka vs Juraj Simboch – bramkarz z wyższym % obronionych strzałów – Juraj Simboch
Kurs:
1.90

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj