Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski: Spokojny początek w Tychach i ponowny triumf katowiczan

Ostatnie ligowe mecze przed Pucharem Polski to doskonała okazja, by sprawdzić swe siły w typowaniu. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy na dziś!

18.00 GKS Tychy – Comarch Cracovia

1. tercja liczba goli.

Typ: poniżej 1,5.

Kurs: 1,85.

Wszystkie mecze bieżącego sezonu pomiędzy GKS-em Tychy a Comarch Cracovią należały do niezwykle zaciętych. Dwukrotnie górą byli hokeiści z grodu kraka, a jeden triumf na swym koncie zapisała ekipa z piwnego miasta. Wspólnym mianownikiem tych spotkań był fakt, iż pierwsze tercje nie były strzeleckimi widowiskami. Naszym zdaniem, nie inaczej będzie w dzisiejszym pojedynku. Okazję do debiutu między słupkami tyskiego GKS-u otrzyma zapewne Tomáš Fučík. W bramce Cracovii o jak najmniejszą liczbę straconych goli będzie chciał zadbać z kolei Dienis Pieriewozczikow, bądź też David Zabolotny, który niedawno powrócił do bramki reprezentacji Polski.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18.30 GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie

Zakład bez remisu.

Typ: GKS Katowice.

Kurs: 1,50.

Historia nie kłamie. W tym sezonie to GKS Katowice trzykrotnie znalazł sposób na pokonanie mistrzów Polski. Najbardziej jednostronnym widowiskiem zdaje się być ostatni mecz z 22. kolejki, kiedy to katowiczanie rozbili na wyjeździe swych rywali aż 7:4. Nie mieli oni także problemów z jastrzębianami przed własną publicznością, kiedy to w 13. kolejce pokonali ich 5:2. Wydaje się, że również i dziś ich notowania stoją wyżej niż szanse podopiecznych Róberta Kalábera.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

image

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły