zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Startują kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich!

Startują ostateczne kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie. Postanowiliśmy wziąć pod lupę czwartkowe spotkania i wybrać z nich najciekawsze typy.

15:00 Dania – Słowenia

KLIKNIJ I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

W meczu grupy, która mecze rozgrywa w Oslo Duńczycy zmierzą się ze Słoweńcami. Drużyna ze Skandynawii przyjechała do Norwegii w doborowym zestawieniu. Nie brak w nim gwiazd zza Oceanu. Swoją reprezentację wspierać będą: Nikolaj Ehlers, Oliver Bjorkstrand, Frans Nielsen. To właśnie ta trójka ma napędzać grę pierwszej formacji Duńczyków. Podopieczni Heinza Ehlersa w poniedziałek pokonali aż 11:2 Koreę Południową. To wynik imponujący i dający do zrozumienia, że dla Skandynawów liczy się tylko awans. Zresztą nie bez przyczyny Duńczycy uważani są za głównych faworytów do zwycięstwa w stolicy Norwegii. Na pierwszy ogień pójdą Słoweńcy. Podopieczni Matjaža Kopitara wystąpią wzmocnieni jego synem – Anže. W składzie “Rysi” jest także dwójka byłych graczy Unii Oświęcim – Klemen Pretnar oraz Gregor Koblar. Reprezentacja Słowenii nie rozegrała jednak żadnego meczu towarzyskiego przed rozpoczynjącą się dziś imprezą, a jak wiadomo, treningi nie zastąpią prawdziwych spotkań. Ostatni mecz podopieczni Kopitara rozegrali w maju na turnieju Beat Covid-19. Tam mierzyli się jednak z zespołami z nieco niższej półki. Wydaje się, że różnica klas powinna być dziś mocno widoczna. Duńczycy powinni dość gładko poradzić sobie z “Rysiami”. Sama pierwsza formacja Dunów powinna zrobić różnicę, a nie można zapomnieć również choćby o Nicklasie Jensenie.

Typ: Wygrana Danii z handicapem -1,5.
Kurs: 1,67.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

 

15:15 – Białoruś – Polska

KLIKNIJ I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

Czas na mecz, który najbardziej rozgrzewa serca biało-czerwonych kibiców. Polacy zmierzą się z reprezentacją Białorusi, która na mistrzostwach świata elity wygrała zaledwie jedno spotkanie – ze Szwecją. Nie należy zapominać o tym, że przegrali po dogrywce z Czechami i zaprezentowali się z całkiem niezłej strony. Teraz będzie to jednak zupełnie inna drużyna, bowiem szkoleniowcem został Craig Woodcroft z Dynamy Mińsk. Białorusini rozegrali dwa mecze towarzyskie z Barysem Nur-Sułtan przed wyjazdem do Bratysławy (wygrana 2:1 i remis 4:4). Nasi wschodni sąsiedzi wielokrotnie powtarzają, że atmosfera wewnątrz zespołu jest lepsza niż w maju i są zdecydowanym faworytem czwartkowego starcia, choćby ze względu na personalia. Najsłabszym elementem białoruskiej układanki wydaje się obsada bramki. Danny Taylor jest słabym bramkarzem, a Alaksiej Kołasau, Iwan Kułbakou są jeszcze niedoświadczeni na arenie międzynarodowej. Woodcroft podkreślał, że nie chcą oglądać się na przeciwników, tylko narzucić swój styl gry i grać swój hokej. Nasi reprezentanci na pewno będą chcieli te plany pokrzyżować i zagrać defensywny hokej, i liczyć na kontry. Podobnie jak to było w starciu z Kazachstanem. Ważnym elementem planu podopiecznych Roberta Kalabera będzie to, aby nie stracić bramki jako pierwszym. Potem wszystko może potoczyć się różnie. Z pewnością możemy liczyć na dobrą atmosferę wśród “Orłów”, a także ich poświęcenie. Ostatnio z Białorusią graliśmy, również w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich, w 2016 roku. Wtedy przegraliśmy 3:5, mimo prowadzenia 2:0. Wierzymy, że jeśli dziś przegramy to minimalnie, dlatego handicap +2,5 będzie tu odpowiednim rozwiązaniem. Kluczem do dobrego wyniku będzie tu postawa naszej defensywy i bramkarza.

Typ: Handicap +2,5 na Polskę.
Kurs: 1,77.

Kliknij w poniższy baner, zarejestruj się i korzystaj z wszystkich promocji u naszego partnera!

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj