zklepy.pl
Image default

Kącik typerski: Stawiamy na faworytów! Atrakcyjne freebety od naszego partnera

Wczorajszy dzień rozczarował nas niską liczbą bramek, toteż na razie zaniechamy się typowania bramkowych rezultatów, stawiając na zdecydowanych faworytów. A tych nie brakuje! Ponadto, nasz partner Fuksiarz przygotował ciekawą promocję, w ramach której można otrzymać freebety.

18.00 Ciarko STS Sanok – KH Energa Toruń

1X2

Typ: KH Energa Toruń.

Kurs: 1,93.

Torunianie są na fali i po dwóch wygranych będą chcieli kontynuować dobrą passę. „Stalowe Pierniki” przyjechały do grodu Grzegorza już w czwartek i nie będą odczuwać skutków tak długiej podróży. Podopieczni Jussiego Tupamäkiego zagrają w pełnym składzie, czego nie można powiedzieć o sanockiej ekipie. Tam braki są aż nadto widoczne. Gospodarze osłabieni kontuzjami i po ciężkich bojach w Tychach o Katowicach mogą być wypompowani z sił. Goście poprawili już grę na wyjazdach i nie powinni dać się zaskoczyć w pierwszej tercji, jak to bywało wcześniej. Torunianie wygrali pięć meczów z rzędu z drużyną z Sanoka i typujemy, że dziś ten trend nie ulegnie zmianie.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

18.00 TAURON Podhale Nowy Targ – Re-Plast Unia Oświęcim

Handicap

Typ: Unia (1:0).

Kurs: 1,50.

Podopieczni Toma Coolena zagrają o honor. Już teraz znajdują się na przedostatnim miejscu w tabeli i w pierwszej rundzie przegrali właśnie z Podhalem, dla którego było to jedyne zwycięstwo. Biało-niebiescy będą chcieli się zrewanżować za tę porażkę. Gra „Szarotek” wygląda nieco lepiej, ale wciąż brak jest skuteczności i zdobywania bramek. Wprawdzie w Toruniu udało im się strzelić dwie, ale z Tychami już żadnej. Tak grające Podhale nie będzie w stanie wygrywać. Unia przystąpi do tego meczu podwójnie zmobilizowana i każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie sensacją.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH!!!

image

To jednak nie wszystko! Nasz partner Fuksiarz przygotował ciekawą promocję, w ramach której do zgarnięcia są atrakcyjne freebety. Jakie warunki należy spełnić, by wziąć w niej udział?

  • Freebet przyznawany jest za przegrany kupon.
  • Fuksiarz przyznaje dwie kwoty freebet.

Jeśli gracz postawi kupon za 55 złotych, odbiera 20 złotych freebet.
Jeśli za 95 złotych, odbiera 35 złotych.

Żeby kupon zaliczał się do promocji, musi:

  • być AKO z mininimum trzema zdarzeniami, z czego każde zdarzenie powinno mieć minimalny kurs 1,50,
  • zawierać zakłady na topowe ligi piłkarskie: Premier League (Anglia), LaLiga (Hiszpania), Serie A (Włochy), Bundesliga (Niemcy), Ligue 1 (Francja) lub polską Ekstraklasę.

Obowiązują zarówno zakłady live i przedmeczowe.

Więcej szczegółów TUTAJ.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj