Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Torunianie i krakowianie doprowadzą do meczów numer 7?

Niedzielny wieczór to mecze numer 6 ćwierćfinału fazy play-off Polskiej Hokej Ligi. Czy torunianie i krakowianie doprowadzą do meczów numer 7? Sprawdź, co stawiamy na dzisiejsze pojedynki!

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17:00 KH Energa Toruń – JKH GKS Jastrzębie

Torunianie stoją nad przepaścią i muszą dziś wygrać, by doprowadzić do decydującego starcia. Podopieczni Jussiego Tupamäkiego nie mogą popełnić tylu błędów, co w piątkowym starciu i od pierwszego rzucenia krążka na lód być maksymalnie skoncentrowanym. Wydaje nam się, że torunianie będą chcieli od pierwszej tercji rzucić się na jastrzębian i strzelić bramkę jako pierwsi. KH Energa nie może sobie pozwolić na przegraną w pierwszej tercji. Stąd stawiamy, że gospodarze co najmniej zremisują pierwsze 20 minut.

1. tercja – podwójna szansa

Typ: 1X.
Kurs: 1,47.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17:00 GKS Tychy – Comarch Cracovia

Krakowianie w piątek wytrzymali próbę nerwów i doprowadzili do szóstego meczu. Erik Němec odważnie stwierdził, że tyszanie nie pokazali niczego specjalnego. Dziś gospodarze będą mieć kolejne kłopoty, bo nie zagrają Michael Cichy oraz Filip Starzyński. Zapewne dopiero przed meczem zapadnie decyzja, co do występu Alexandra Szczechury. To nie stawia “Trójkolorowych” w korzystnym położeniu. Wicemistrzowie Polski poczuli krew i będą chcieli powtórzyć wyczyn z 2017 roku, gdy to w finale przegrywali już z GKS-em Tychy 1:3, by ostatecznie sięgnąć po złoty medal. „Pasy” są na fali i dziś mogą wyrównać stan rywalizacji. Będzie to jednak zacięte spotkanie i trudno wskazać w nim jednoznacznie zwycięzcę. 

Zakład bez remisu (remis = zwrot)

Typ: Cracovia.
Kurs: 2,15.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły