Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kącik typerski. Trafimy trzeci ćwierćfinałowy kupon z rzędu?

Za nami dwa udane typowania na ćwierćfinałowe pojedynki Polskiej Hokej Ligi. Czy dziś pójdziemy za ciosem i zaliczymy kolejny plus? Zapraszamy do analizy!

18:00 Zagłębie Sosnowiec – GKS Katowice

Sosnowiczanie nie składają broni i będą walczyć o wyrównanie stanu serii. Do składu wrócą Andriej Czwanczikow i Lukas Lundvald, co wzmocni siłę rażenia. Wczoraj sosnowiczanie zdobyli trzy bramki, więc dziś nie powinno być problemu z dwiema. Katowiczanie mają problemy w defensywie, co premiuje ekipę z Sosnowca. Miejscowi kibice również powinni dodać otuchy hokeistom Zagłębia.

Zagłębie Sosnowiec – liczba goli

Typ: powyżej 1,5.
Kurs: 1,53.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 KH Energa Toruń – JKH GKS Jastrzębie

W rywalizacji tej pary nie ma miejsca na zbyt ofensywną grę i wiele dogodnych sytuacji strzeleckich. Zarówno torunianie, jak i jastrzębianie ściśle trzymają się przyjętej taktyki i gra jest bardzo wyrachowana, a gra w przewagach woła o pomstę do nieba. Po raz kolejny nie spodziewamy się tu wielu bramek, a o zwycięstwie ponownie może zadecydować dogrywka.

Liczba goli

Typ: poniżej 5,5.
Kurs: 1,65.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:00 Ciarko STS Sanok – Re-Plast Unia Oświęcim

Waleczni sanoczanie będą chcieli wyrównać stan rywalizacji. To może im się udać, bo gra Unii nie powala na kolana. Oświęcimianie grają naprawdę przeciętnie i nie zdziwimy się, jeśli sanocka publiczność poniesie swoich ulubieńców do zwycięstwa. Różnicę zrobi postawa bramkarza, a Dominik Salama spisuje się lepiej niż Clarke Saunders i naszym zdaniem STS nie przegra tego meczu w regulaminowym czasie

Podwójna szansa

Typ: 1/X.
Kurs: 1,83.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły