zklepy.pl

Kącik typerski. Ujemny handicap GieKSy i typ z KHL

Żeby wygrać, trzeba grać! Jak co czwartek, oprócz typu z krajowego podwórka, oferujemy również propozycję na spotkanie z KHL.

15.00 Torpedo Niżny Nowogród – Dynama Mińsk

1X2.

Typ: Torpedo Niżny Nowogród.

Kurs: 1,40.

W Niżnym Nowogrodzie dojdzie dziś do starcia dwóch drużyn, które w ostatnim czasie nie notują najlepszej serii. Torpedo przełamało passę trzech kolejnych porażek zwycięstwem nad Łokomotiwem Jarosław. Mińska Dynama znalazła z kolei w ostatnich pięciu spotkaniach sposób jedynie na Admirała Władywostok.

Faworytem dzisiejszego meczu jest jednak Torpedo. Do tej pory typy ze wschodu nas nie zawodziły i liczymy, iż dziś będzie podobnie.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

18.00 TAURON Podhale Nowy Targ – GKS Katowice

Handicap

Typ: GKS Katowice (1:0).

Kurs: 1,48.

Jak wspominaliśmy już w naszej zapowiedzi dzisiejszego starcia, pojedynki między TAURON Podhalem Nowy Targ nie zawsze upływają w tym sezonie pod znakiem dominacji (o wiele) wyżej notowanej drużyny. Co odważniejsi gracze mogą oczywiście pokusić się o handicap 2:0 na niekorzyść przyjezdnych, co oznacza iż GieKSa musi zwyciężyć różnicą trzech bramek.

Patrząc na ostatnie wyniki obydwu zespołów, jesteśmy jednak przezorni. Katowiczanie po raz pierwszy w tych rozgrywkach doznali dwóch porażek z rzędu: najpierw sposób na hokeistów ze stolicy województwa śląskiego znalazła KH Energa Toruń (1:2), a następnie po rzutach karnych dwa punkty na swoim koncie zapisała Re-Plast Unia Oświęcim (2:3). „Szarotki” nie tak dawno sprawiły sporą niespodziankę, po konkursie indywidualnych najazdów pokonać Comarch Cracovię (5:4).

Uważamy, że podopieczni Jacka Płachty spokojnie powinni zwyciężyć dziś co najmniej dwiema bramkami.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

 

 

image

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz