zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. We wtorek bramki zagramy i kupon będzie wygrany?

Niedzielny dubel siadł, jak w masełko. Dziś przygotowaliśmy dwa solidne typy na zaległy, ważny mecz PHL oraz spotkanie w stolicy Białorusi. 


ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

17:10 Dynamo Mińsk – Dynamo Moskwa

Znów z braku kolejnego spotkania w PHL, spoglądamy za naszą wschodnią granicę. Dynamo Mińsk po porażce 3:5 z Saławatem Jułajew Ufa podejmie Dynamo Moskwa, które niespodziewanie przegrało z Dynamem Ryga 1:4. Drużyna z Mińska była po trudnych wojażach na dalekim wschodzie Rosji i nie wszystko jeszcze wróciło do normy. Z dnia na dzień ich dyspozycja powinna jednak rosnąć. W zespole z Moskwy debiutował bramkarz Iwan Kułbakow i nie był to wymarzony debiut. Dziś raczej nie dostanie on kolejnej szansy między słupkami. Po nieudanych poprzednich meczach, nadszedł czas na rehabilitację i oba zespoły będą chciały dziś to uczynić. Zarówno Dynamo Mińsk, jak i Dynamo Moskwa znacznie lepiej czują się w ofensywie, a w grze pod własną bramką zdarzają im się słabsze momenty i dziecinne błędy. Z tego względu spodziewamy się co najmniej pięciu bramek w spotkaniu w stolicy Białorusi.

Liczba bramek

Typ: powyżej 4,5.
Kurs: 1,42.


ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

18:30 Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie

Oba zespoły wiedzą, jaka jest stawka dzisiejszego meczu. Zwycięzca zgarnia bilet do Bytomia na turniej Pucharu Polski, przegrany odchodzi z niczym. Wielka stawka tego meczu skłoni obie drużyny do defensywnego stylu gry i wyczekiwania na błędy przeciwnika, niż do huraganowych ataków. Będzie to raczej spotkanie dla koneserów, gdyż więcej będzie gry w tercji środkowej i pod bandami niż ofensywnych wyczynów. Mecz wicemistrza z mistrzem Polski zapowiada się na niezwykle wyrównany. Oba zespoły w ostatnim czasie doznały kompromitujących porażek, a w niedzielę zwyciężyły, sprawiając, że dzisiejsza bitwa, będzie walki ciężkiej. Ciężko typować tu zwycięstwo, którejkolwiek z drużyn, dlatego idziemy w stronę underu bramkowego. Wyczekiwanie na błędy przeciwnika, dobra gra w osłabieniach  obu zespołów i solidni bramkarze – to recepta na mecz z niewielką liczbą bramek. Druga nasza podpowiedź, dla odważniejszych, remis w regulaminowym czasie gry. Takie rozwiązanie i zwycięstwo Cracovii po dogrywce premiować będzie oba zespoły, za burtą zostanie natomiast KH Energa Toruń. Czyżby to był wynik dzisiejszego spotkania? Przekonamy się około 20:30.

Liczba bramek 

Typ: poniżej 5,5.
Kurs: 1,70.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj