Kącik typerski. Wtorkowy trebel zapełni portfel dzięki gospodarzom?

W niedzielę nasze typy weszły, jak w masełko. Dawno nie było u nas trzech typów jednego dnia. Dziś wybraliśmy perełki z 37. kolejki i liczymy na kontynuację dobrej passy!

18:00 GKS Tychy – Zagłębie Sosnowiec

Tyszanie są zdecydowanym faworytem tego meczu i taki też powinien być jego wynik. Sosnowiczanie zanotowali regres formy, a ich gra opiera się tylko na jednej formacji. Do tego obrona Zagłębia jest dziurawa jak szwajcarski ser. Sosnowiczanie mieli problemy, gdy przycisnęli ich torunianie i przez dobre 30 minut nie mogli oddalić gry z własnej tercji obronnej. Tyszanie będą w końcu chcieli wygrać pierwszy mecz pod wodzą nowego trenera. W tym sezonie na cztery pojedynki, aż trzy raz GKS wygrał różnicą trzech goli. Podobnie było w sparingu, który został rozegrany przed Nowym Rokiem. Tyszanie wygrali wtedy 5:2. Liczymy na powtórkę z rozgrywki i zwycięstwo gospodarzy, co najmniej dwiema bramkami.

Handicap

Typ: GKS Tychy – 1,5.
Kurs: 1,63.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

18:30 GKS Katowice – TAURON Podhale Nowy Targ

Katowiczanie wracają na dobre tory i po świetnym meczu, pokonali w Toruniu gospodarzy 6:3. Wciąż nieco do poprawy ma John Murray, ale do gry w ofensywie nie można mieć zarzutów. Do “Satelity” przyjedzie ostatnia drużyna w tabeli, co nie powinno być problemem dla miejscowych. Szeregi „Szarotek” opuścili na dodatek: Gleb Bondaruk oraz Marcin Kolusz. To stawia nowotarżan w jeszcze gorszym położeniu. Naszym zdaniem mecz może zakończyć się pogromem. Podhale pozbawione liderów nie nawiąże walki z GieKSą. My stawiamy jednak na zwycięstwo katowiczan w pierwszej tercji, co w tym sezonie miało miejsce czterokrotnie. Wszystkie starcia z drużyną z Nowego Targu GieKSa rozpoczynałą wynikiem 1:0 w pierwszej odsłonie. Czy dziś ujrzymy podobny wynik?

1. tercja – 1×2

Typ: 1.
Kurs: 1,45.

18:30 Comarch Cracovia – KH Energa Toruń

Krakowianie są na fali i nie zamierzają się zatrzymywać. W ekipie spod Wawelu wszystko funkcjonuje znakomicie i trudno wyobrazić sobie, aby dziś „Stalowe Pierniki” przerwały ich serię. Torunianie w słabym stylu przegrali z GKS-em Katowice, a dodatkowo sytuacja kadrowa wciąż nie jest idealna. Ze względów zdrowotnych zabraknąć ma: Kamila Kalinowskiego, Adriana Jaworskiego oraz Michaiła Szabanowa. Nie jest też pewne czy zadebiutuje Daniił Kuraszow (sprawy formalne). Słaba postawa Conrada Möldera zaowocowała szansą pomiędzy słupkami dla Mateusza Studzińskiego. Ten ostatnio utrzymał torunian w grze w Krakowie i po 60 minutach był remis 1:1. Dziś stawiamy jednak na pewne zwycięstwo gospodarzy, którzy mają przewagę w każdym aspekcie, a szczególnie grach w przewadze, co może okazać się kluczowe we wtorkowym pojedynku.