zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Zaczynamy play-off!

Czas zacząć tę część sezonu, na którą każdy kibic czeka najbardziej. Dzisiaj odbędą się dwa spotkania, na które przygotowaliśmy dwa typy.

GKS Tychy – Ciarko STS Sanok, godz. 18.

Czas na pierwsze mecze ćwierćfinałowe. Mistrzowie Polski i zwycięzcy sezonu zasadniczego skrzyżują kije z Ciarko STS-em Sanok. Faworytem tej rywalizacji są tyszanie, ale nie można tutaj lekceważyć sanoczan, którzy w sezonie zasadniczym udowodnili, że potrafią napsuć krwi faworytom. Trener Marek Ziętara to wytrawny strateg i na pewno przygotuje swój zespół do walki z Trójkolorowymi. Pierwszy mecz to zawsze niewiadoma, ale spodziewać się możemy murowania bramki przez przyjezdnych i gry z kontry. Pytanie, jak długo tyszanie będą bili głową w sanocki mur?

Co obstawiać?

Faworytem bez wątpienia są tyszanie, ale znaleźliśmy ciekawy zakład na liczbę kar w meczu. W fazie play-off nie ma miejsca na wiele wykluczeń, gdyż przewagi mogą zrobić różnicę. Obaj trenerzy z pewnością uczulają na to swoich zawodników, którzy będą się wystrzegać fauli i lądowania na ławce kar. Wydaje się, że linia wystawiona przez bukmachera jest zbyt wysoka i zespoły nie przekroczą tej bariery w dzisiejszym meczu.

Typ: poniżej 10,5 kar dwuminutowych
Kurs: 1,90.

KH Energa Toruń – Comarch Cracovia, godz. 18:30.

Torunianie przez cały sezon spisywali się dobrze i udokumentowali to zdobywając trzecie miejsce. Cracovia w ostatniej kolejce przesunęła się na szóstą lokatę i dzięki temu zmierzy się z Energą, a nie JKH. Oba zespoły złożone są z wielu obcokrajowców i to oni będą odgrywać pierwszoplanowe role w tej rywalizacji. Zdania ekspertów są podzielone, co do zwycięzcy w tej parze. Nic dziwnego, bo Cracovia to zespół nieobliczalny, który w styczniu wymienił połowę drużyny. Na pewno spodziewać się możemy wyrównanej i ciekawej rywalizacji.

Co obstawiać?

“Stalowe Pierniki” na swoim lodowisku grają świetnie i przegrały zaledwie trzy razy. Tor-Tor stał się pewnego rodzaju twierdzą, z której ciężko wywieźć zwycięstwo. Krakowian stać, by wrócić na domowe mecze z przynajmniej jednym wygranym meczem, ale typujemy, że dziś gospodarze obronią własną taflę. Po stronie torunian jest większe zgranie zespołu i atmosfera, a także Energa może pochwalić się lepszym bramkarzem. U wielu bukmacherów dzisiejszy mecz to “hit dnia”, gdzie można skorzystać z podwyższonych kursów. My gramy na gospodarzy.

Typ: wygrana KH Energi Toruń.
Kurs: 2,24.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj