zklepy.pl
Image default

Kącik typerski: Zaufaliśmy biało-niebieskim

Ostatnie kupony nauczyły nas, iż nie warto stawiać przeciwko Re-Plast Unii Oświęcim. Dziś naprawiamy ten błąd, dając szansę biało-niebieskim. Oprócz tego, liczymy na strzelecki popis pod Tatrami.

17.00 Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia

1X2

Typ: Unia Oświęcim.

Kurs: 1,90.

Podczas naszej typerskiej przygody nauczyliśmy się jednego: stawianie przeciwko biało-niebieskim rzadko kiedy wychodziło nam na dobre. Uważamy, że podopieczni Toma Coolena powinni podołać dziś zmęczonej Comarch Cracovii. Oświęcimianie nic nie robią sobie z problemów kadrowych, a w pojedynku z JKH GKS-em Jastrzębie dali pokaz rozważnego hokeja. Ta taktyka powinna przynieść również efekt w bezpośrednim starciu z „Pasami”. Obydwie ekipy stawiają w ostatnim czasie na rosyjskich hokeistów, co dodaje dodatkowego smaczku dzisiejszemu meczowi.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17.00 TAURON Podhale Nowy Targ – JKH GKS Jastrzębie

Liczba goli.

Typ: powyżej 5,5.

Kurs: 1,50.

W tym sezonie w bezpośrednich meczach TAURON Podhala Nowy Targ z JKH GKS-em Jastrzębie każdorazowo oglądaliśmy sześć lub więcej bramek. W pierwszym starciu mistrzowie Polski rozgromili „Szarotki” aż 10:0. W kolejnym pojedynku nie poszło im już tak gładko. Zwyciężyli 4:2, a podopieczni Andrieja Gusowa postawili im ciężkie warunki. Możemy spodziewać się, iż dziś różnica bramkowa będzie bliższa tej z drugiej rundy. Nie oznacza to jednak wcale, iż nie liczymy na strzeleckie widowisko.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

image

Najnowsze artykuły

Dziś poznamy mistrza Polski? Sprawdzian kadry w Krynicy-Zdroju [WIDEO]

Mikołaj Pachniewski

Zabójcze przewagi! GieKSa lepsza w samej końcówce dogrywki

Redakcja

Rewolucja w Comarch Cracovii! Rudolf Roháček nie będzie już trenerem

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj