zklepy.pl

Kącik typerski. Zielona passo trwaj dalej!

Niedzielne popołudnie oznacza jedno – czas na kolejną kolejkę Polskiej Hokej Ligi, a skoro mecze to i typy! Ostatnie trzy kupony to komplet trafionych typów! Niech zielona passa trwa jak najdłużej!

Zagłębie Sosnowiec – KH Tauron Podhale Nowy Targ, godz. 17:00.

Zagłębie to przedostatnia drużyna w lidze, która traci sporo bramek. Więcej straconych ma tylko Stoczniowiec Gdańsk. Sosnowiczanie pozbyli się Daniiła Kulikowa oraz Maksima Citoka i ich skład wygląda mizernie. Prawdziwym liderem jest Dominik Nahunko, ale prócz niego trudno znaleźć wyróżniających się zawodników. Po dobrym początku przygasł Rusłan Baszyrow, a Jewgienij Nikoforow tylko w meczu ze Stoczniowcem zanotował pozytywny występ. Podhale prawdopodobnie przyjedzie do Sosnowca bez Andrieja Gusowa oraz Przemysława Odrobnego. Mimo wszystko to “Szarotki” są faworytem tego starcia i nie mogą pozwolić sobie na stratę punktów, jeśli chcą utrzymać kontakt z czołówką tabeli.

Co obstawiać?

Zagłębie ma problemy niemalże w każdym aspekcie gry, kuleje ofensywa, a także defensywa. W ostatnich 10 meczach, drużyna ze stolicy Zagłębia Dąbrowskiego zaledwie raz strzeliła więcej niż dwie bramki. Było to w meczu ze Stoczniowcem, gdzie aż ośmiokrotnie trafiali do sieci. Podhale mimo, że prawdopodobnie wystąpi bez Przemysława Odrobnego, nie powinno dać sobie strzelić w Sosnowcu więcej niż dwie bramki. Mecz tych drużyn w Nowym Targu zakończył się wynikiem 1:1 po regulaminowym czasie gry. Gospodarzy stać będzie na jedną, może dwie bramki, ale w naszej opinii ten typ, jak najbardziej warto zagrać.

Typ: Zagłębie poniżej 2,5 bramki.
Kurs: 1,43.

Ciarko STS Sanok – Re-Plast Unia Oświęcim, godz. 18:00.

Sanoczanie po niespodziewanym zwycięstwie w Krakowie podejmą wicemistrza Polski. Unia w ostatniej kolejce dała sobie wydrzeć trzy punkty mistrzom Polski i na Podkarpacie pojechała wyrażnie rozdrażniona i z chęcią poprawienia sobie nastroju po porażce z tyszanami. W bramce Sanoka szaleje Patrik Spěšný, który w Krakowie obronił 62 strzały! Na pewno będzie chciał zatrzymać oświęcimian, ale nie będzie to dla niego łatwe zadanie.

Co obstawiać?

Spěšný na pewno będzie dwoił się i troił, ale nawet on nie uchroni sanoczan od porażki. Pierwszy mecz tych drużyn zakończył się wynikiem 3:0 dla Unii, podopieczni Marka Ziętary grali zbyt bojaźliwie i oddali pole gry Unitom. Teraz będą gospodarzami pojedynku, ale restrykcje zabrały im największy atut, czyli fanatycznych kibiców, którzy zagrzewali ich do walki. Unia na ten moment jest po prostu lepszą drużyną, a młodzież z Sanoka musi jeszcze nabrać doświadczenia.

Typ: wygrana Unii Oświęcim
Kurs: 1,42.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz