zklepy.pl
Image default

Kącik typerski. Zielona passo trwaj

Ostatnio mamy doskonałą passę. Kto obstawiał z nami, mógł cieszyć się z zarobionych pieniędzy. Wierzymy, że to nie koniec i zachęcamy do gry z nami i naszym partnerem – Fuksiarz.pl.

17:00 GKS Tychy – Comarch Cracovia

Liczba goli

Typ: poniżej 5,5 bramek

Kurs: 1.70

Tyszanie będą bardzo zmotywowani, by nie zawieść swoich kibiców. Po ostatnim, przegranym meczu z mistrzami Polski, tyszanie na pewno będą chcieli się zrehabilitować. Forma GKS-u Tychy nie jest stabilna. Lepsze mecze przeplatają z gorszymi. Najwięcej problemów jest w defensywie, ale i w ataku bywają problemy ze skutecznością. W ostatnim meczu z Tauron Podhalem Nowy Targ, przypomniał o sobie Christian Mroczkowski, który w ostatnich dwóch meczach zdobył trzy bramki. Można więc śmiało powiedzieć, że reprezentant wraca do dyspozycji do której nas przyzwyczaił.

Comarch Cracovia miała dość długą przerwę w meczach ligowych. Bowiem ostatni mecz rozegrali dziesięć dni temu. Trudno więc pokusić się o analizę ich formy. Trzeba na pewno być przygotowanym na to, że będą mieli więcej sił od gospodarzy. Ponadto, do Krakowa przybyło trzech zawodników. Wszyscy są napastnikami i wszyscy są urodzeni za wschodnią granicą.

Dlaczego postawiliśmy na under 5.5? Choćby dlatego, że w ostatnich sześciu meczach tylko raz padł wynik w którym padło więcej niż sześć bramek. Było to niedawno, bo 5 października.

17:00 KH Energa Toruń – Zagłębie Sosnowiec

Handicap

Typ: KH Toruń (-1,5)

Kurs: 1.65

Torunianie są ostatnio w dobrej dyspozycji. Było to widoczne szczególnie w meczu z Ciarko STS-em Sanok, kiedy to zdobyli aż dziesięć bramek. Michaił Szabanow zdobył wtedy najszybszego hattricka w obecnie trwającej kampanii. “Stalowe Pierniki” na pewno będą chcieli udowodnić, że są drużyną mocną, a ostatni wynik nie był dziełem przypadku.

Sosnowiczanie są drużyną groźną, ale ich jedynym argumentem jest ofensywa. Świetnie grający Aleksandr Wasiljew, Jewgienij Nikiforow i Jarosław Rzeszutko świetnie odnaleźli się w Sosnowcu i są wartością dodaną dla swojej ekipy. Problemy zaczynają się z tyłu. Obrona często popełnia proste błędy, a tym bardziej nie pomaga im bramkarz. Aczkolwiek w ostatnim meczu z GKS-em Katowice znakomicie pokazał się Marcel Kotuła, który zatrzymał lidera naszej ligi.

Nic jednak dwa razy się nie zdarza, a tym bardziej w naszej lidze. Choć na ogół mecze pomiędzy tymi drużynami są kończone po dogrywce lub karnych, naszym zdaniem dziś torunianie zgarną pełną pulę i to nie jedną bramką.

17:00 GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie

GKS Katowice – liczba goli

Typ: powyżej 2.5

Kurs: 1.75

Katowiczanie na pewno będą zmotywowani, gdyż w ostatnim meczu musieli uznać rywala zza miedzy – Zagłębia Sosnowiec. Dziś poprzeczka będzie zawieszona jeszcze wyżej. Jastrzębianie to mistrzowie Polski i zebrali cenne szlify w Champions Hockey League. Uważamy jednak, że dzisiejszy mecz będzie bardzo wyrównany, ale bramek z pewnością nie zabraknie.

Dlatego uznaliśmy, że w tym przypadku postawimy na liczbę bramek w wykonaniu gospodarzy. Przynajmniej trzy, katowiczanie powinni zaaplikować. Mają ku temu argumenty, gdyż w ich zespole gra wiele dobrych snajperów.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj