zklepy.pl
Image default

Katowice i Jastrzębie, czyli profit duży będzie?

Niedzielne mecze będą bardzo ważne pod kątem układu tabeli. Dziś próbujemy trafić kupon z dwoma typami, który nas bukmacher wycenił na kurs 2,59.

17:00 GKS Katowice – GKS Tychy

“Górnicze derby” zawsze dostarczają wielu emocji. Katowiczanie to lider tabeli, który na swoim lodowisku przegrał tylko raz. Podopieczni Jacka Płachty mają w zwyczaju dominację przeciwnika i pewne zwycięstwa. Ostatnio w “Satelicie” przegrały Comarch Cracovia oraz JKH GKS Jastrzębie. To sprawia, że “GieKSa” u siebie jest naprawdę mocna. Naprzeciw nich stanie GKS Tychy, który ze swoich ostatnich pięciu meczów wygrał zaledwie dwa razy i to z Zagłębiem, i Podhalem. Tyszanie wzmocnili nieco obronę, ale i tak gra brązowych medalistów pozostawia wiele do życzenia. Jeśli w zespole nie dojdzie do radykalnych zmian, ten sezon będzie można uznać za stracony. Choć to “Trójkolorowi” zwyciężyli ostatnie dwa ligowe mecze w Katowicach to dziś faworytem są gospodarze. W derbach wszystko jest jednak możliwe, choć my stawiamy na pewne zwycięstwo “GieKSy”.

1X2

Typ: 1.
Kurs: 1,93.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

17:00 Re-Plast Unia Oświęcim – JKH GKS Jastrzębie

Biało-niebiescy szybko mają okazję do rewanżu za porażkę w Superpucharze z mistrzami Polski. Podopieczni Toma Coolena mają za sobą wysokie zwycięstwo w Sosnowcu, a jastrzębianie pokonali, będący na fali, klub z Torunia. We wtorek górą byli hokeiści JKH, którzy triumfowali 3:1, mimo problemów zdrowotnych kluczowych zawodników. Z powodu kontuzji nie zagrają Māris Jass i Mateusz Bryk. To nie powinno jednak przeszkodzić podopiecznym Roberta Kalabera na walkę o komplet punktów. Oświęcimianie nadal mają problemy kadrowe i wystawiają do gry zaledwie trzy formacje z czterema nominalnymi defensorami. To może być za mało, by pokonać mistrzów Polski. Do tego niepewnie broni Robert Kowalówka, a naprzeciw siebie będzie miał znakomitego specjalistę – Patrika Nechvátala, który w meczu z KH Energą zanotował czyste konto. Dodajmy, że z ostatnich pięciu meczów przy Chemików 4, aż czterokrotnie górą byli jastrzębianie. Naszym zdaniem JKH znów zwycięży, ale zadowoli nas nawet ich jednobramkowa porażka.

Handicap +1,5

Typ: JKH GKS Jastrzębie (+1,5).
Kurs: 1,34.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ZGARNIJ DO 500 ZŁOTYCH CASHBACKU NA START!!!

 

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj