zklepy.pl
Image default

Kolejni zawodnicy odchodzą z GKS-u Tychy

Nasze doniesienia po raz kolejny stały się faktem. Z tyskim klubem pożegnało się aż sześciu zawodników. Jak wcześniej informowaliśmy, z klubem pożegnali się John Murray i Patryk Wronka.

Jak podaje oficjalna strona internetowa, John Murray nie będzie już występował w barwach GKS-u Tychy. W poprzednim sezonie “Jasiek Murarz” wystąpił w 34 spotkaniach ligowych, przepuścił średnio 2.32 bramki na mecz i zachował 91,6% skuteczności obron. Amerykański bramkarz z polskim paszportem dołączył do tyskiego klubu w 2017 roku, po dwóch latach gry w PGE Orliku Opole. W Tychach zdobył trzy mistrzostwa Polski.

Z klubem żegna się też Patryk Wronka. Napastnik przyszedł do Tychów z francuskiej Ligue Magnus, gdzie reprezentował barwy Rapaces de Gap. W Tychach zagrał 44 mecze i zdobył 38 punktów za 10 bramek i 28 asyst.

Zarówno John Murray jak i Patryk Wronka są bardzo bliscy dołączenia do GKS-u Katowice.

Jak podaje gkstychy.info z klubem żegnają się także trzej obrońcy: Ladislav Havlík, Brycen Martin i Konsta Mesikämmen. W przyszłym sezonie, w Tychach nie zagra też Paul Szczechura, który prawdopodobnie zakończy swoją karierę.

Najnowsze artykuły

Dziś poznamy mistrza Polski? Sprawdzian kadry w Krynicy-Zdroju [WIDEO]

Mikołaj Pachniewski

Zabójcze przewagi! GieKSa lepsza w samej końcówce dogrywki

Redakcja

Rewolucja w Comarch Cracovii! Rudolf Roháček nie będzie już trenerem

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj