zklepy.pl
Image default

Kolejny kluczowy napastnik zostaje w Krakowie. Němec złożył podpis

Erik Němec to kolejny kluczowy napastnik Comarch Cracovii, który zdecydował się na pozostanie w grodzie Kraka. Kontrakt 28-letniego Czecha będzie obowiązywał przez najbliższy sezon.

Wcześniej na kolejny sezon spędzony w pasiastej bluzie zgodził się Damian Kapica. Teraz na kontraktową ofertę krakowskiego klubu przystał Erik Němec. Napastnik urodzony w Metylovicach trafił do Krakowa w 2020 roku, a minione rozgrywki były dla niego drugą kampanią rozegraną dla „Pasów”.

Były zawodnik HC Witkowice ponownie należał do kluczowych napastników Comarch Cracovii. Tym razem w 40 meczach sezonu zasadniczego udało mu się zapisać na jego koncie 33 punkty (12 goli, 21 asyst). W 6 meczach ćwierćfinałowych przeciwko GKS-owi Tychy dorzucił kolejne 2 „oczka” (1 gol, 1 asysta).

Krakowskich działaczy wciąż czeka jednak sporo pracy. Prezes Janusz Filipiak wszakże jasno zadeklarował, iż rosyjscy zawodnicy nie powrócą już do stolicy Małopolski. W krakowskiej ekipie aż dziewięciu ofensywnych graczy pochodziło ze wschodu.

Zestawienie transferów 2022/2023.

Najnowsze artykuły

Głośny powrót do THL. Pangiełow-Jułdaszew zawodnikiem PZU Podhala Nowy Targ!

Mikołaj Pachniewski

KH Energa Toruń pozyskała słowackiego napastnika. To były młodzieżowy reprezentant

Mikołaj Pachniewski

Kto trenerem Podhala? Jedno nazwisko w orbicie zainteresowań

admin

Zostaw komentarz