zklepy.pl
Image default

Kolejny transfer Unii!

Działacze Re-Plast Unii Oświęcim sprawili swoim kibicom świąteczny prezent. Do drużyny dołączył kolejny zawodnik. Kanadyjski obrońca z chińskim paszportem ma na swoim koncie mecze w NHL!

Victor Bartley, bo o nim mowa, to 32-letni obrońca urodzony w Ottawie. Ostatnie dwa sezony spędził w KHL, gdzie reprezentował chińskie Kunlun Red Star. Zanotował tam 32 punkty za 9 goli i 14 asyst w 104 meczach.

Warto dodać, że nowy nabytek Re-Plast Unii występował w takich drużynach Nashville Predators czy Montreal Canadiens. W sumie w NHL wystąpił 121 razy, zdobył jedną bramkę i 22 zanotował asystę. Występował z takimi zawodnikami jak choćby: Tomáš Plekanec, Roman Josi czy Filip Forsberg.

Bartley rozegrał cztery mecze w Team Canada. Miało to miejsce w sezonie 2017/18, kiedy Kanadyjczycy (grający głównie w ligach europejskich) grali w Pucharze Spenglera. Ma 183 centymetry wzrostu i waży 97 kilogramów. Jego kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu. Zadebiutuje najwcześniej w starciu z Comarch Cracovią.

Najnowsze artykuły

KH Energa Toruń bez prezesa! Bogdan Rozwadowski odwołany

Mikołaj Pachniewski

KH Energa Toruń zmieni prezesa? Bogdan Rozwadowski bez absolutorium

Mikołaj Pachniewski

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Skomentuj