Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Kolejny transfer Unii!

Działacze Re-Plast Unii Oświęcim sprawili swoim kibicom świąteczny prezent. Do drużyny dołączył kolejny zawodnik. Kanadyjski obrońca z chińskim paszportem ma na swoim koncie mecze w NHL!

Victor Bartley, bo o nim mowa, to 32-letni obrońca urodzony w Ottawie. Ostatnie dwa sezony spędził w KHL, gdzie reprezentował chińskie Kunlun Red Star. Zanotował tam 32 punkty za 9 goli i 14 asyst w 104 meczach.

Warto dodać, że nowy nabytek Re-Plast Unii występował w takich drużynach Nashville Predators czy Montreal Canadiens. W sumie w NHL wystąpił 121 razy, zdobył jedną bramkę i 22 zanotował asystę. Występował z takimi zawodnikami jak choćby: Tomáš Plekanec, Roman Josi czy Filip Forsberg.

Bartley rozegrał cztery mecze w Team Canada. Miało to miejsce w sezonie 2017/18, kiedy Kanadyjczycy (grający głównie w ligach europejskich) grali w Pucharze Spenglera. Ma 183 centymetry wzrostu i waży 97 kilogramów. Jego kontrakt będzie obowiązywał do końca sezonu. Zadebiutuje najwcześniej w starciu z Comarch Cracovią.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły