zklepy.pl
Image default

Koniec z NHL.tv! Viaplay przejmuje prawa do NHL

Już nie NHL.tv, a Viaplay pokaże w Polsce i innych krajach bałtyckich zmagania NHL. Rozgrywki hokeja i innych dyscyplin będzie można oglądać w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Już od początku sezonu 2021/2022 aż do sezonu 2025/2026 prawa do streamingu meczów najlepszej hokejowej ligi świata na terenie krajów bałtyckich ma platforma Viaplay. Fani będą mogli obejrzeć mecze sezonu zasadniczego, play-offów, Winter Classic, All-star Game, Stadium Series, Heritage Classic oraz Global Series.

 – Uruchomiliśmy Viaplay w krajach bałtyckich z obietnicą dostarczenia naszym abonentom świata rozrywki i wielu najlepszych sportów na świecie. Dlatego jestem absolutnie zachwycony tą wyjątkową długoterminową umową z NHL, która zapewni abonentom Viaplay ekskluzywny dostęp do wszystkich wydarzeń z najlepszej ligi hokejowej na świecie. NHL to jedna z najsilniejszych marek w świecie sportu i ładnie lokuje się w naszym portfolio razem z Formułą 1, gdzie sezon zaczyna się pod koniec tego miesiąca, a także Bundesliga oraz Liga Mistrzów UEFA i Liga Europy, transmitowane na Viaplay od sierpnia – powiedział Andres Jensen, prezes i dyrektor generalny grupy NENT, z zaznaczeniem, że zmagania najlepszych drużyn piłkarskich w naszym kraju wciąż będą transmitowane przez stację Polsat.

Polscy fani zapewne zadają sobie pytanie: ile będzie kosztować miesięczna subskrypcja? Spieszymy z odpowiedzią. 34 złote miesięcznie za dostęp do wszystkich meczów NHL, rozgrywek Champions League, Bundesligi oraz Ligi Konfederacji. Pozostałe rozgrywki mają dołączyć do platformy na wyłączność od kolejnych lat. Dodajmy, że pierwsze 30 dni jest darmowe. To z pewnością ciekawa alternatywa dla polskich fanów NHL.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj