Znajdziesz nas też tutaj:

PHL

Korekta składu w Sosnowcu. Stuchlík pożegnany

Kryštof Stuchlík nie jest już zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubowej, nie przedłużono kontraktu z 24-letnim Czechem.

Kryštof Stuchlík, w barwach Zagłębia Sosnowiec zagrał w jedynie sześciu meczach. Przez ten czas raz punktował, mianowicie zaliczył asystę.

– Szukamy zawodników, którzy wniosą więcej jakości strzeleckiej do zespołu, bo potrzebujemy przede wszystkim skuteczności. Dziękuję za ten okres, który Kryštof spędził w naszym klubie i życzę mu powodzenia – przekazał dyrektor sekcji hokejowej, Piotr Majewski.

Jak czytamy w klubowym komunikacie, wielu zawodników jest kontuzjowanych. Już po meczu z JKH GKS-em Jastrzębie, Grzegorz Klich w wywiadzie z nami przyznał, że czuć brak kluczowych zawodników. Lista nieobecnych jednak znów się wydłużyła.

– Okres przeziębień i grypy się u Nas rozpanoszył na dobre. Poważnie przeziębieni są Patryk Kogut i Jakub Michałowski, za nimi w kolejce ustawiają się Armen Khoperia i Sebastian Lipiński ale mam nadzieję, że te dwa dni wolnego dobrze wykorzystają i organizmy nabiorą odporności – przekazała fizjoterapeutka Zagłębia Sosnowiec, Katarzyna Koćma.

– Czekamy na zlecenie badania usg i postaram się aby Damian wrócił do gry jeszcze w tym tygodniu, w podobnej sytuacji jest Dominik Nahunko. Z dobrych wiadomości na pewno jest to, że Michał Naróg wraca w tym tygodniu na siłownię. Jeśli nie będzie większych problemów z boleściami głowy to może w przyszłym tygodniu wyjedzie już na lód – dodała Koćma.

(źródło: zaglebie.eu).

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


betclic

Ostatnie artykuły