zklepy.pl
Image default

Krawczyk definitywnie rozstał się z GieKSą

Po sześciu latach ścieżki Oskara Krawczyka oraz GKS-u Katowice definitywnie się rozchodzą. 27-letni defensor ostatnie miesiące spędził na wypożyczeniu do Zagłębia Sosnowiec.

Wychowanek Zagłębia Sosnowiec trafił do stolicy województwa śląskiego w 2016 roku i od tamtej pory mógł liczyć na pewne miejsce w składzie GieKSy. Jako hokeista katowickiego klubu otrzymał nawet szansę do debiutu w reprezentacji Polski.

Jego sytuacja pogorszyła się znacznie w minionym sezonie, a trener Jacek Płachta nie darzył go na tafli wielkim zaufaniem. Po 17 meczach rozegranych w kampanii 2021/2022, Krawczyk powędrował na wypożyczenie do swojego macierzystego klubu.

Postawny defensor za pośrednictwem Facebooka pożegnał się ze swoim dotychczasowym klubem. Kto będzie jego nowym pracodawcą? Najlogiczniejszym ruchem wydaje się być jego pozostanie nad Brynicą, ale wszystko powinna wyjaśnić najbliższa przyszłość.

Zestawienie transferów 2022/2023.

Najnowsze artykuły

Ofensywa transferowa w Toruniu. Kapitan zostaje

Mikołaj Pachniewski

Kolejne odejście z Sanoka. Salama przeprowadzi się na Wyspy Brytyjskie

admin

Kaláber 2027

admin

1 komentarz

1964 18 maja 2022 at 18:16

Pytanie kto zatrudni bardzo przeciętnego obrońcę który w Katowicach miał bardzo słaby sezon. Dobrze że Katowice nie chciały go zostawić, taniej wyjdzie obrońca z niższej klasy Szwedzkiej czy Słowackiej.

Odpowiedz

Skomentuj