Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Krótka przygoda. Lauri Huhdanpää opuścił Podhale

Lauri Huhdanpää nie jest już zawodnikiem Tauron Podhala Nowy Targ. Kontrakt 27-letniego Fina został rozwiązany za porozumieniem stron.

Lauri Huhdanpää do Nowego Targu trafił latem z Torunia. Fin pomyślnie przeszedł testy i został zakontraktowany jako nowy gracz “Szarotek”. Po zaledwie 5. kolejkach sytuacja uległa jednak zmianie i drogi 27-letniego skrzydłowego i nowotarskiej drużyny rozeszły się. Jak udało nam się dowiedzieć, postawą napastnika nie był zachwycony duet trenerski Juraj Faith – Marcel Skokan i to na ich prośbę, rozwiązano kontrakt z wychowankiem Tappary Tampere.

– Mój kontrakt został rozwiązany. Czas na nowe wyzwania. Nie rozmawiałem jeszcze z żadnym klubem i nie wiem jeszcze, gdzie będę kontynuował sezon – przekazał nam były już zawodnik Podhala.

Dodajmy, że w trakcie pięciu występów z szarotką na piersi, Huhdanpää zapisał przy swoim nazwisku trzy asysty. Na ławce kar spędził 2 minuty.

To niejedyne dzisiejsze rozstanie w Nowym Targu. Zawodnikiem Podhala nie jest już także rodak Huhdanpy – Sampo Paulaharju.

Zestawienie transferów 2022/2023.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły