Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Kto gra grubo, wygrać musi. Niedzielne AKO z kursem 6,49!

Ostatnie kolejki nie były dla nas łaskawe. Stare kozackie przysłowie mówi jednak: Kto gra grubo, wygrać musi.” Idąc tym tropem na niedzielę przygotowaliśmy trzy typy z kursem 6,49! Ciekawi co znalazło się na naszym kuponie?

17:00 Zagłębie Sosnowiec – TAURON Podhale Nowy Targ

Sosnowiczanie będą chcieli pójść za ciosem i wygrać drugi mecz z rzędu. Do Sosnowca przyjedzie Podhale, które gra już o pietruszkę. Gospodarze mają kim postraszyć z przodu i dziś będzie do tego znakomita okazja. W tym sezonie Zagłębie 3 z 4 meczów z Podhalem wygrali różnicą co najmniej trzech trafień. Liczymy na powtórkę, tym bardziej, że defensywa nowotarżan nie spisuje się najlepiej. Najwięcej zagrożenia powinien przynieść pierwszy atak Zagłębia, który w poprzednim meczu wypracował 4 z 6 bramek dla swojego zespołu.

Handicap

Typ: Zagłębie -2,5.
Kurs: 2,05.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

17:00 KH Energa Toruń – GKS Katowice

Gospodarze niespodziewanie wygrali w Oświęcimiu, a sam mecz w regulaminowym czasie przyniósł 4 gole. Katowiczanie pokonali Cracovię 4:1 i będą chcieli pójść za ciosem, by wyprzedzić w tabeli Unię Oświęcim. GieKSa nie będzie miała łatwo, bo torunianie nie będą chcieli odpuścić i chcą jeszcze powalczyć o piąte miejsce. Nie spodziewamy się tu fajerwerków, tylko mądrej i wyrachowanej gry. Żaden z zespołów nie będzie się chciał odkryć i stracić gola jako pierwszy. Typujemy, że padnie mniej niż siedem bramek.

Liczba goli

Typ: poniżej 6,5.
Kurs: 1,50.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

20:00 Comarch Cracovia – GKS Tychy

Krakowianie podrażnieni porażką w Katowicach, będą chcieli się odbić i utrzymać trzecie miejsce w tabeli. Potrzeba czasu, by nowi zawodnicy wkomponowali się w zespół, ale dziś są oni faworytem. Tyszanie przegrali trzy spotkania z rzędu i przez osiem tercji nie strzelili bramki. Do tego ze składu wypadł im Jean Dupuy. Żaden z bramkarzy nie gwarantuje pewności między słupkami. Trzy na cztery mecze w tym sezonie padły łupem wicemistrzów Polski i dziś powinno być podobnie. 

1×2 

Typ: 1.
Kurs: 2,11 (zakładka BOOST).

Ostatnie artykuły