Znajdziesz nas też tutaj:

Transfery

Lindskoug ma nowy klub. Dołączył do Unii

Kevin Lindskoug, który dziś rano rozstał się z TAURON Podhalem Nowy Targ ma nowego pracodawcę. 30-letni Szwed dołączył do Re-Plast Unii Oświęcim.

O odejściu z Podhala Szweda informowaliśmy dziś rano. Lindskoug nie pozostawał bezrobotny zbyt długo, bo pozyskaniem go pochwaliła się Re-Plast Unia Oświęcim. Biało-niebiescy mieli bowiem problem po kontuzji Linusa Lundina, a szefostwo oświęcimskiego klubu szukało wzmocnienia na tej pozycji, zwłaszcza biorąc pod uwagę zbliżający się turniej Pucharu Kontynentalnego.

Szwedzki golkiper podpisał nad Sołą trzymiesięczny kontrakt z opcją przedłużenia do końca sezonu.

Od dyspozycji bramkarzy wiele zależy, dlatego w tych szczególnych okolicznościach postanowiliśmy wzmocnić się na tej pozycji. Zdecydowaliśmy się pozyskać Kevina Lindskouga, którym interesowaliśmy się już przed startem tego sezonu – informuje zarząd oświęcimskiego klubu za pośrednictwem klubowej strony.

Pod Tatrami Lindskoug potwierdził swój dobry warsztat. Gdyby nie on, ciężko wyrokować, czy „Szarotki” mogłyby liczyć na jakiekolwiek punkty w tym sezonie. Udało mu się zachować czyste konto w zwycięskich meczach z JKH GKS-em Jastrzębie (4:0) oraz Zagłębiem Sosnowiec (3:0). Dodając do tego 92,7% skuteczności interwencji, możemy stwierdzić, iż Lindskoug zanotował indywidualnie udany początek sezonu.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły