Znajdziesz nas też tutaj:
fot. Tomasz Michalczuk

PHL

Linus Lundin trenował na lodzie. Czy zagra w tym sezonie?

Linus Lundin wrócił do treningów na lodzie z TAURON Re-Plast Unią Oświęcim. Oświęcimscy kibice zadają sobie pytanie, czy Szwed zagra jeszcze w tym sezonie?

Linus Lundin po długiej rehabilitacji wrócił do treningów na lodzie z TAURON Re-Plast Unią Oświęcim. Szwedzki golkiper nie ćwiczy jednak z pełnym obciążeniem, a jego udział w zajęciach ogranicza się do jazdy na łyżwach. Co ciekawe, nawet nie wszedł pomiędzy słupki. Jak mówią nam osoby z otoczenia oświęcimskiego zespołu, wielce wątpliwe jest, by Linus wystąpił jeszcze w tym sezonie w jakimkolwiek meczu.

Oznacza to, że TAURON Re-Plast Unia Oświęcim będzie musiała radzić sobie z duetem: Kevin Lindskoug – Robert Kowalówka. Bardzo ciekawie zapowiada się za to przyszłość Szweda. Czy otrzyma on szansę ponownie i zostanie w Oświęcimiu na kolejny sezon?

Przypomnijmy, że Lundin zaliczył bardzo dobre wejście do Polskiej Hokej Ligi. W sześciu meczach zanotował dwa czyste konta i bronił ze skutecznością 94,8%. Wpuszczał średnio 1,8 bramki na spotkanie. Kontuzji kolana doznał z kolei na jednym z treningów.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły