zklepy.pl
Image default

Marma Ciarko STS Sanok. Sanoczanie z nowym sponsorem tytularnym

Marma Ciarko STS Sanok, z taką nazwą sanoczanie przystąpią do zbliżających zmagań w Polskiej Hokej Lidze. Nowy sponsor został zaprezentowany podczas środowej konferencji z burmistrzem miasta Sanoka oraz zarządem klubu.

Sytuacja klubu z Podkarpacia w ostatnich tygodniach była naprawdę ciężka. W wyniku pożaru w zakładach firmy Ciarko, sanocki klub nie mógł liczyć na jej pełne wsparcie finansowe, które klub otrzymywał od lat. Pierwotnie szefostwo STS-u Sanok podjęło decyzję, że nie przystąpią do walki o Mistrzostwo Polski, lecz sytuacja diametralnie się zmieniła. Dzięki zaangażowaniu burmistrza miasta oraz prezesa klubu z Podkarpacia udało się znaleźć finansowe środki, aby w przyszłym sezonie Sanok nie zniknął z hokejowej mapy Polski.

Podczas dzisiejszej konferencji z burmistrzem miasta oraz zarządem przedstawiono, iż sanoczanie do najbliższych rozgrywek przystąpią pod nazwą Marma Ciarko STS Sanok. Marma Polskie Folie jest firmą pochodzącą z Podkarpacia, a konkretnie z Rzeszowa. Firma jest jednym z największych producentów tworzyw sztucznych na terenie całej Europy.

Najnowsze artykuły

Oświadczenie dotyczące artykułu pt. Bandycka Marma Ciarko STS Sanok „Wygląda jakby to Aittola kazał im polować na rywali”

admin

Króki romans Luoto z Podhalem. Fin nie jest już zawodnikiem “Szarotek”

Mikołaj Pachniewski

Posiłki ze Znojma. Marek Špaček nowym zawodnikiem Cracovii

Kacper Tomasz Langowski

Zostaw komentarz