Znajdziesz nas też tutaj:
fot. Michał Pawłowski

PHL

Marma Ciarko STS Sanok. Sanoczanie z nowym sponsorem tytularnym

Marma Ciarko STS Sanok, z taką nazwą sanoczanie przystąpią do zbliżających zmagań w Polskiej Hokej Lidze. Nowy sponsor został zaprezentowany podczas środowej konferencji z burmistrzem miasta Sanoka oraz zarządem klubu.

Sytuacja klubu z Podkarpacia w ostatnich tygodniach była naprawdę ciężka. W wyniku pożaru w zakładach firmy Ciarko, sanocki klub nie mógł liczyć na jej pełne wsparcie finansowe, które klub otrzymywał od lat. Pierwotnie szefostwo STS-u Sanok podjęło decyzję, że nie przystąpią do walki o Mistrzostwo Polski, lecz sytuacja diametralnie się zmieniła. Dzięki zaangażowaniu burmistrza miasta oraz prezesa klubu z Podkarpacia udało się znaleźć finansowe środki, aby w przyszłym sezonie Sanok nie zniknął z hokejowej mapy Polski.

Podczas dzisiejszej konferencji z burmistrzem miasta oraz zarządem przedstawiono, iż sanoczanie do najbliższych rozgrywek przystąpią pod nazwą Marma Ciarko STS Sanok. Marma Polskie Folie jest firmą pochodzącą z Podkarpacia, a konkretnie z Rzeszowa. Firma jest jednym z największych producentów tworzyw sztucznych na terenie całej Europy.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły