zklepy.pl
Image default

Mistrzowskie typy na 2. kolejkę CHL

Wczoraj nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy przez strzelecką indolencję Cracovii. Czy w drugiej kolejce zanotujemy przełamanie?

15:05 Frölunda HCEisbären Berlin

Obie ekipy w pierwszej kolejce wygrały swoje mecze. Bukmacherzy zdecydowanego faworyta upatrują tu w ekipie gospodarzy. My idziemy jednak w stronę ekipy z Berlina, która rozbiła francuskie Grenoble 8:2. Wprawdzie “Indianie” zawsze są groźnym zespołem, który doskonale radzi sobie na własnym lodzie przy wsparciu żywiołowej publiczności. Istnieje jednak przekonanie, że szwedzkie zespoły nieco odpuszczają te rozgrywki i berlińczycy postawią się ekipie z Goeteborgu. Stawiamy, że goście nie przegrają wyżej niż dwiema bramkami.

Typ: Eisbären Berlin handicap +2,5.
Kurs: 1,42.

16:00 Slovan Bratysława – EHC Red Bull Monachium

Gospodarze z Bratysławy w czwartek przegrali u siebie 2:5 z Tapparą Tampere, będą wyraźnie gorszym zespołem. Niemcy pokonali za to na wyjeździe Rapperswill Jona Lakers 1:4. To był bardzo dobry mecz w wykonaniu zespołu z Monachium. Goście mają także w swoich szeregach wielu zawodników z doświadczeniem w m.in. igrzyskach olimpijskich. Kurs także jest zachęcający do tego, by spróbować zagrać na zwycięstwo gości. Ich słaba postawa w meczach towarzyskich była najwidoczniej zasłoną dymną, a w meczach o stawkę widać już inne oblicze tej drużyny.

Typ: 2.
Kurs: 1,62.

18:00 GKS Katowice – Zurych Lions

Katowiczanie po bardzo dobrym występie w pierwszym meczu narobili apetytów na pierwsze punkty w CHL. Dziś o to będzie niezwykle trudno, gdyż zespół ze stolicy Szwajcarii w swoich szeregach ma wielu graczy z przeszłością w NHL czy KHL. Nic zatem dziwnego, że to goście są zdecydowanym faworytem. GieKSę z pewnością stać będzie jednak na zdobycie jednej czy dwóch bramek. Wydaje się, że i goście dołożą kilka trafień, a linia 5,5 zostanie łatwo przekroczona.

Typ: powyżej 5,5 bramki.
Kurs: 1,59.

Najnowsze artykuły

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Obstawiaj PHL z Betclic. Trzy typy na 42. kolejkę

Redakcja

Zostaw komentarz