zklepy.pl
Image default

Mistrzowskie typy na Hokejową Ligę Mistrzów! Handicap JKH i pewniak w równoległej grupie

Przed nami drugi dzień zmagań JKH GKS-u Jastrzębie w Champions Hockey League. Ostatnim razem w naszych typach zanotowaliśmy lepszą skuteczność, aniżeli jastrzębianie pod bramką Justina Fazio. Dziś również liczymy na to, że będzie nam zielono!


Kliknij w baner, aby zarejestrować się u naszego partnera i skorzystaj z atrakcyjnych bonusów!

JKH GKS Jastrzębie – EC Red Bull Salzburg, godzina 17.30

Handicap

Typ: JKH GKS Jastrzębie (3:0).

Kurs: 1,55.

Jastrzębianie w swym debiucie wyszli na lód na nieco sztywnych nogach, ale szybko przekonali się, że nie taka ICE Hockey League straszna, jak ją malują. Dziś mogą żałować, że nie zdołali rozstrzygnąć losów tego pojedynku w regulaminowym czasie gry, lecz za to są bogatsi o nowe doświadczenie. EC Red Bull Salzburg zaliczył dosyć rozczarowujący sezon, choć rozgrywki CHL zainaugurowali od okazałego zwycięstwa nad Frisk Asker (6:2). Podopieczni Róberta Kalábera nie sprawiają jednak swoją waleczną postawą wrażenia chłopców do bicia i na pewno za wszelką cenę będą bronić dostępu do własnej bramki, nękając co i rusz golkipera rywali. Zdaje się, że trzy bramki handicapu na korzyść mistrzów Polski to bardzo bezpieczna podpórka.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH U NASZEGO PARTNERA!!!

EC KAC – Rungsted Seier Capital

1X2

Typ: EC KAC.

Kurs: 1,48.

W obiecujący sposób swoją przygodę z Hokejową Ligą Mistrzów rozpoczął również debiutujący Donbas Donieck. Podobnie jak w przypadku JKH, Ukraińcy przegrali na własnym terenie dopiero po rzutach karnych, a mecz zakończył się identycznym rezultatem, co starcie w Jastrzębiu-Zdroju. Na dodatek ekipa zza naszej wschodniej granicy także nie była w stanie wykorzystać żadnego ze swoich najazdów. Mistrz ICE Hockey League także nie zgarnął pełnej puli, a wszystko to dzięki fenomenalnej postawie bramkarza Dragons de Rouen. Austriacy wyjdą więc na to spotkanie ze świadomością, że ich margines błędu znacznie się uszczuplił. Na ich korzyść działa także atut własnego lodowiska. Choć ciężko oczekiwać jednostronnego pojedynku, wszystko wskazuje na to, że ekipa z Klagenfurtu zainkasuje dziś trzy punkty.

ZAREJESTRUJ SIĘ I ODBIERZ CASHBACK DO 500 ZŁOTYCH U NASZEGO PARTNERA!!!

image

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj