zklepy.pl

Mistrzowskie typy. Pewne zwycięstwo Polaków i przełamanie Estonii?

Pierwszy dzień MŚ w Tychach nie dał nam oczekiwanego profitu, a do sukcesu zabrakło jednej bramki Polaków. Dziś znów startujemy z dublem, który wygląda zachęcająco!

16:30 Japonia – Estonia

Japończycy bez problemów ograli Serbią 8:0 natomiast Estończycy przegrali z Polakami 0:3. Trzeba jednak przyznać, że podopieczni Jussiego Tupamäkiego w ofensywie zaprezentowali się bardzo dobrze, a ich zapędy powstrzymywał John Murray. Największe zagrożenie siał duet: Robert Rooba – Robert Arrak. Estończycy bardzo dobrze rozgrywali także podczas gry w liczebnej przewadze. W starciu z Japonią to powinno dać efekt. Spodziewamy się, że Estończycy będą w stanie dwukrotnie wpisać się na listę strzelców.

Estonia – liczba goli

Typ: powyżej 1,5.
Kurs: 1,72.

SKORZYSTAJ Z CASHBACKU NA START DO 500 ZŁOTYCH I CASHBACKU BEZ KOŃCA. KLIKNIJ W BANER I ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!!!

20:00 Ukraina – Polska

Polacy w meczu z Estonią nie popisali się skutecznością. Spodziewamy się, że w dzisiejszym meczu zagrają jeszcze bardziej skupieni i będą w stanie strzelić więcej bramek i pewnie pokonać naszych sąsiadów. Ukraińcy w spotkaniu z Serbią nie pokazali niczego nadzwyczajnego, a ostatnie bezpośrednie starcia padały łupem biało-czerwonych. Typujemy, że gospodarze wygrają różnicą co najmniej dwóch bramek. Kurs na to zdarzenie jest wysoce interesujący.

Handicap

Typ: Polska – 1,5.
Kurs: 1,77.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz