zklepy.pl
Image default

Mularczyk na dłużej w Katowicach

Dwuletnią umową z “GieKSą” związał się 21-letni napastnik – Szymon Mularczyk. Wychowanek Polonii Bytom do tej pory rozegrał w stolicy województwa śląskiego dwa sezony.

Łącznie w barwach GKS-u Mularczyk rozegrał 73 mecze, w których zdobył zdobył cztery bramki i zanotował 9 asyst. Był też bohaterem afery ćwierćfinałowej, w której to rozpatrywano, czy jako młodzieżowiec pojawił się na lodzie.

To zawodnik posiadający duży potencjał, który do tej pory nie do końca wykorzystywał. Liczymy na to, że współpraca z trenerem Jackiem Płachtą pomoże mu wejść na wyższy poziom i dzięki temu Szymon w jeszcze większym stopniu pomoże drużynie – powiedział na łamach klubowej strony Roch Bogłowski, dyrektor hokejowej GieKSy.

21-latek ma już na koncie dwa brązowe medale w Polskiej Hokej Lidze. Jeden wywalczył z macierzystą Polonią, a drugi krążek wywalczył z “GieKSą”.

Bardzo się cieszę, że mogę kontynuować karierę w GKS-ie Katowice. Zdążyłem się tutaj zadomowić i wierzę, że będę w stanie pomóc drużynie w kolejnym sezonie. Nie mogę się także doczekać współpracy z trenerem Jackiem Płachtą, ponieważ zdaje sobie sprawę, że jego wiedza i doświadczenie bardzo mi pomogą – rzekł na łamach klubowej strony Szymon Mularczyk.

fot. gkskatowice.eu

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj