zklepy.pl
Image default

Nowy-stary klub Wisharta. Zagra w DEL2

Potwierdziły się nasze informacje. Tyler Wishart nie będzie już występować w Unii Oświęcim. Kanadyjczyk zaledwie jeden dzień pozostawał bez klubu. Ofensywny obrońca znalazł już zatrudnienie w drużynie,  z którą w przeszłości wiązał się już dwukrotnie.

Wishart po opuszczeniu Oświęcimia (o czym informowaliśmy jako pierwsi w Polsce) udał się do Niemiec, a konkretniej do zachodniej Saksonii. Tam swoją siedzibę ma klub Eispiraten Crimmitschau, grający na poziomie DEL2. Dla 33-letniego obrońcy będzie to już trzecia przygoda z tym klubem, bowiem jego barwy reprezentował już w sezonach 2015/2016 oraz 2019/2020. W barwach „Lodowych Piratów” rozegrał w sumie 80 meczów, w których strzelił 12 bramek i zanotował 41 asyst.

Wishart został już w niedzielę zaprezentowany jako nowy zawodnik Eispiraten podczas domowego meczu z Kassel Huskies. Kanadyjczyk zagra z numerem 6 i zastąpić ma Kelly’ego Summersa, który doznał kontuzji barku.

Jestem naprawdę szczęśliwy, że wróciłem do Crimmitschau z „Lodowymi Piratami” – powiedział po dołączeniu do nowego-starego klubu kanadyjski defensor.

Przypomnijmy, że w barwach Unii Wishart  zagrał w dziewięciu meczach i zaliczył cztery punkty za dwa gole i dwie asysty. Na ławce kar spędził dziesięć minut.

fot. www.eispiraten-crimmitschau.de

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Paś: Jesteśmy pozytywnie nastawieni

admin

THL: Powrót ograniczeń dla zawodników zagranicznych i kadry U20

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj