zklepy.pl

Obrońca opuścił Zagłębie. Zagra w Szwecji

Oskar Jaśkiewicz, bo o nim mowa żegna się z drużyną Zagłębia Sosnowiec. Polski obrońca rozwiązał kontrakt z sosnowieckim klubem. „Jasiek” ma się przenieść do trzeciej ligi szwedzkiej – HockeyEttan.

W trwającym sezonie defensor w barwach Zagłębia rozegrał 37 spotkań, w których przy swoim nazwisku zapisał 16 punktów  (2G+13A). „Jasiek” na ławce kar spędził 24 minuty. Odejście wychowanka Podhala Nowy Targ jest spowodowane ostatnimi problemami finansowymi w klubie z ul. Zamkowej.

 

Najnowsze artykuły

Przenosiny dopięte! Karjalainen zagra w Polonii Bytom

Redakcja

Powrót fińskiego napastnika na horyzoncie. Czy wzmocni JKH?

Redakcja

Kolejne decyzje w Toruniu. Są pożegnania, Svensson zostaje

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj