zklepy.pl
Image default

Obstawiaj PHL z Betclic? Ako z kursem 9,04!

Przed nami 24. kolejka zmagań w Polskiej Hokej Lidze. Na polskich taflach czekają nas cztery spotkania, więc to idealny czas na zarobek. Zobaczcie, jaki kupon przygotowaliśmy dzisiaj u naszego partnera Betclic Polska!

18:00 TAURON Podhale Nowy Targ – Marma Ciarko STS Sanok

Drużyna z Sanoka ostatnimi czasy jest w wysokiej formie. Po ściągnięciu braci Lorraine klub z Podkarpacia wygrał dwa spotkania. Zespół z Nowego Targu jest w kryzysie i na dobre ugrzązł na ostatnim miejscu w tabeli. Marma Ciarko STS Sanok nie przegrał z nowotarżanami w 2022, więc typujemy ich zwycięstwo w regulaminowym czasie gry.

Typ: 2.
Kurs: 1,56.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:00 JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy

Zazwyczaj spotkania pomiędzy tymi dwoma drużynami są emocjonujące. Tyszanie przyjeżdżają bardzo zmobilizowani na teren byłego mistrza Polski. Podopieczni Andrieja Sidorienki są w bardzo wysokiej formie. GKS Tychy jest niepokonany od sześciu spotkań, lecz w Jastrzębiu zdarzają się często niespodzianki. Mimo tego jesteśmy przekonani, iż w piątek na jastrzębskim lodowisku będą co najmniej cztery bramki.

Typ: Powyżej 3,5 goli.
Kurs: 1,38.

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim – Comarch Cracovia

Śmiało można powiedzieć, iż spotkanie w Oświęcimiu będzie hitem 24. kolejki. Wicemistrzowie Polski podejmą liderującą Comarch Cracovię. Krakowianie mają jeden z lepszych sezonów od lat, ponieważ ostatnie spotkanie przegrali…21 października, na wyjeździe z GKS-em Katowice. Drużyna z Oświęcimia w ostatniej kolejce była blisko zwycięstwa w Tychach, lecz ostatecznie spotkanie po dogrywce wygrali gospodarze. Dodatkowo będzie to już 6. mecz oświęcimian w ciągu 10 dni. Wszystko wskazuje na to, że “Pasy” podtrzymają zwycięską passę i dopiszą kolejne punkty do tabeli.

Typ: Zwycięzca meczu – Comarch Cracovia.
Kurs: 2,10.


KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!


18:30 GKS Katowice – KH Energa Toruń

Przed katowiczanami wydaje się, że dość łatwy mecz z toruńską drużyną, która w trwającym sezonie zawodzi na całej linii. Ostatnie spotkanie w Katowicach zakończyło się wysokim zwycięstwem gospodarzy, więc liczymy, iż w piątek będzie tak samo. Dlatego typujemy, że aktualni mistrzowie Polski wygrają z KH Energa Toruń co najmniej trzema trafieniami.

Typ: GKS Katowice handicap – 2,5.
Kurs: 2,11.


Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj