Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Obstawiaj PHL z Betclic. Bez sensacji?

Czy w trakcie 15. kolejki Polskiej Hokej Ligi obędzie się bez sensacyjnych rozstrzygnięć? Przekonaj się, co obstawiamy razem z Betclic Polska!

17.00 GKS Katowice – KH Energa Toruń

Katowiczanie chcą odzyskać fotel lidera. Do “Satelity” przyjeżdża KH Energa Toruń, która ma na koncie dwie wygrane z rzędu, ale z ekipami z dolnych rejonów tabeli. Podopieczni Jacka Płachty są zdecydowanym faworytem dzisiejszego spotkania i każdy inny wynik niż wygrana za 3 punkty mistrzów Polski będzie tu sporą sensacją.

Typ: 1.
Kurs: 1,48.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 970x250.jpg

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18.00 TAURON Podhale Nowy Targ – Marma Ciarko STS Sanok

Podhale jest w absolutnym dołku i nic nie wskazuje, by miało się to zmienić. Sanoczanie również prezentują się słabo i cierpliwość kibiców zaczyna się kończyć. Dla ekipy z Podkarpacia to ostatni dzwonek, by zacząć punktować i podłączyć się do walki o awans do Pucharu Polski. Nowotarżanie łapią dużo kar, a to może być woda na młyn dla sanoczan. Powinni oni wygrać różnicą co najmniej dwóch goli.

Typ: Sanok handicap -1,5.
Kurs: 1,61.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 970x250.jpg

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

20.00 Comarch Cracovia – Re-Plast Unia Oświęcim

Krakowianie przegrali dwa ostatnie mecze o stawkę z GKS-em Katowice. Podrażnieni reprezentanci z grodu Kraka będą chcieli poprawić sobie humory oraz wykorzystać słabszy okres wicemistrzów Polski, którzy przegrali z JKH i Tychami. W piątek krakowianie zaprezentowali się korzystniej i typujemy, że to oni zwyciężą w tym pojedynku.

Typ: Cracovia (razem z dogrywką i karnymi).
Kurs: 1,77.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły