Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Obstawiaj PHL z Betclic! Bramkostrzelni goście?

Przed nami ciekawa, 13. kolejka PHL. Nie udało nam się przedłużyć passy trafionych kuponów, ale dziś kontynuujemy zmagania. Stawiamy na bramki przyjezdnych!

14.00 GKS Katowice – GKS Tychy

Tyszanie w ostatnich dwóch meczach z dość słabymi rywalami strzelili zaledwie po dwie bramki. Dziś czeka ich zadanie znacznie trudniejsze. Defensywa GieKSy spisuje się naprawdę bardzo dobrze, czego nie można powiedzieć o skuteczności w ataku Trójkolorowych. Wydaje nam się, że goście będą mieli dziś problemy z pokonaniem Johna Murraya trzykrotnie. Dodatkowym atutem jest fakt, że GieKSa w starciach w Satelicie z Tychami przegrywa bardzo rzadko, a ostatnie 5 meczów z rzędu goście kończyli z dorobkiem dwóch lub mniej bramek na koncie.

Typ: GKS Tychy poniżej 2,5 gola.
Kurs: 1,53.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 970x250.jpg

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18.00 JKH GKS Jastrzębie – Re-Plast Unia Oświęcim

Do bardzo ciekawego meczu dojdzie w Jastrzębiu-Zdroju. Goście są jego faworytem, ale gospodarze wcale nie zamierzają poddać się bez walki, tym bardziej że bronić będzie Robert Kowalówka, a przydarzają mu się proste błędy. My jednak idziemy w stronę bramek biało-niebieskich. W tym sezonie w zaledwie jednym meczu Unia nie zdołała strzelić swojemu przeciwnikowi trzech bramek. Było to w starciu z GKS-em Katowice. Oświęcimianie dysponują pokaźną siłą rażenia i dziś powinni bez problemu trzykrotnie “ukąsić” rywala.

Typ: Unia powyżej 2,5 gola.
Kurs: 1,67.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 970x250.jpg

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18.00 TAURON Podhale Nowy Targ – Comarch Cracovia

Nowotarżanie są w potężnym dołku i nie zapowiada się, żeby dziś mieli z niego wyjść. Do Miejskiej Hali Lodowej przyjedzie podrażniona Cracovia, która po dogrywce przegrała w Sosnowcu, pomimo prowadzenia 4:2. “Pasy” będą chciały odbić sobie z nawiązką tamtą porażkę i stawiamy, że wygrają dziś różnicą co najmniej trzech trafień.

Typ: Cracovia handicap -2,5.
Kurs: 1,81.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły