Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Obstawiaj PHL z Betclic. Cztery wygrane kupony z rzędu, idziemy po piąty!

Ostatnimi czasy nasza forma typerska jest wyśmienita i trafiliśmy cztery kupony z rzędu! Dziś próbujemy przedłużyć zwycięską passę!

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:00 JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy

Jastrzębianie potrzebują punktów, jak tlenu, tak samo jak GKS Tychy. Obie ekipy notują teraz passę porażek, którą dziś jedna z nich zakończy. W ekipie brązowych medalistów z poprzedniego sezonu nie widać jakościowych zawodników, którzy wzięliby ciężar zdobywania bramek na swoje barki, a gra w ofensywie JKH przypomina uderzanie głową w mur. Tyszanie mają kilku snajperów, na czele z Romanem Szturcem czy Christianem Mroczkowskim, którzy mogą zadecydować w spotkaniu tego typu i przechylić szalę zwycięstwa na korzyść tyszan. Przyjezdnym ostatnimi czasy w Jastrzębiu-Zdroju wiodło się ze zmiennym szczęściem, ale dziś

Typ: GKS Tychy (łącznie z dogrywką i karnymi).
Kurs: 1,97.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:30 KH Energa Toruń – GKS Katowice

W Toruniu odbędzie się prawdziwy hit. Ciężko tu typować zwycięzcę, chociaż bukmacherzy zdecydowanego faworyta widzą w mistrzach Polski. My idziemy jednak w inną stronę. KH Energa u siebie w tym sezonie grała trzykrotnie i poza spotkaniem z Podhalem Nowy Targ, w pierwszej tercji nie padła ani jedna bramka. Nie inaczej powinno być dziś, kiedy to spotkają się bramkarze o znakomitej skuteczności obron. GieKSa słynie w tym sezonie z bardzo dobrej gry w destrukcji, a i torunianie potrafią dobrze bronić dostępu do swej bramki. Pierwsza odsłona powinna upłynąć pod znakiem wzajemnego badania sił.

Typ: 1. tercja poniżej 1,5 bramki.
Kurs: 1,80.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły