zklepy.pl

Obstawiaj PHL z Betclic. Do trzech razy sztuka?

Przed nami trzecia kolejka Polskiej Hokej Ligi. Wybraliśmy na dziś na typy z wysokimi kursami, czy to okaże się dobrym strzałem?

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:00 JKH GKS Jastrzębie – GKS Katowice

Jastrzębianie są w potężnym kryzysie i po dwóch meczach z teoretycznie najsłabszymi drużynami, mają na koncie 0 bramek i punktów. Dziś na Jastor przyjedzie mistrz Polski i wcale o przełamanie nie będzie łatwo. Należy pamiętać, że katowiczanie mają “w nogach” cztery ciężkie mecze w Champions Hockey League, ale po stylu ich gry, można być optymistami, jeśli chodzi o ligowe potyczki. Zmęczenie może odegrać kluczową rolę, ale i tak faworytem są katowiczanie, którzy mają po prostu lepszy skład, a co za tym idzie, większe umiejętności. Kursy spadły z pułapu 2,60 na 1,86, ale i tak jest to znakomita opcja do podwojenia stawki.

Typ: 2.
Kurs: 1,86.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:30 KH Energa Toruń – Marma Ciarko STS Sanok

Dla obu ekip będzie to pierwszy mecz w obecnym sezonie, co zwykle zwiastuje mało bramek i dość powolne tempo całego starcia. Sanoczanie będą po długiej podróży, co także nigdy nie wpływa dobrze na zespół. Z ostatnich pięciu meczów tych ekip w Toruniu, trzy razy wpadło poniżej 2 bramek w pierwszej tercji. Nie spodziewamy się dziś strzelaniny, a raczej wyczekiwania przeciwnika, zwłaszcza, że będzie to pojedynek braci na ławkach trenerskich. W obu drużynach zobaczymy także klasowych bramkarzy. To wszystko przemawia za tym, by postawić na poniżej 1,5 bramki w pierwszych 20 minutach.

Typ: poniżej 1,5 bramki w 1. tercji.
Kurs: 1,92.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz