Obstawiaj PHL z Betclic. Liderzy nie zawiodą?

Czy GKS Katowice i Re-Plast Unia Oświęcim nie zawiodą z zespołami w kryzysie i pewnie zwyciężą? Stawiamy, że tak. Sprawdź propozycje na 15. kolejkę PHL.

18.00 Re-Plast Unia Oświęcim – KH Energa Toruń

Oświęcimianie spadli na pozycję wicelidera, bowiem przegrali ostatnie trzy spotkania. Mecz z KH Energą Toruń to dla nich idealna okazja na przełamanie. Dla KH Energi będzie to kolejny mecz wyjazdowy, a jeżdżenie co kilka dni kilkuset kilometrów nie jest komfortowe. Biało-niebieskim nie mogła trafić się lepsza okazja do przełamania. W pierwszym meczu w Toruniu wygrali oni 6:0 i dziś obstawiamy, że zwyciężą różnicą co najmniej trzech goli.

Typ: Unia handicap -2,5.
Kurs: 2,31.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18.30 GKS Katowice – Marma Ciarko STS Sanok

Katowiczanie są obecnie liderem i grają bardzo skuteczny hokej. Po pierwszej tercji meczu z KH Energą Toruń prowadzili już 3:0. Nie inaczej powinno być dzisiaj, gdy do “Satelity” zawita STS Sanok. Sanoczanie grają znacznie poniżej oczekiwań, cierpliwość kibiców, co do trenera i zawodników się kończy. Pierwsze starcie padło łupem właśnie ekipy z Podkarpacia. Dla katowiczan to idealna okazja do rewanżu i wyjścia na prowadzenie już w pierwszej tercji.

Typ: 1. tercja GKS Katowice.
Kurs: 1,80.