Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Obstawiaj PHL z Betclic! Skuteczny wtorek z zaległymi meczami?

Przed nami dwa zaległe mecze w PHL. Po dwóch nieudanych typowaniach, stawiamy na liczbę bramek. Czy ta strategia okaże się szczęśliwa?

18:00 Re-Plast Unia Oświęcim – GKS Katowice

Jak pisaliśmy w naszej zapowiedzi, to dwie ekipy, które mają w swoich szeregach najlepszych bramkarzy w Polskiej Hokej Lidze. Zarówno Linus Lundin, jak i John Murray wpuszczają bardzo mało bramek, bo zaledwie w ok. jednej na mecz. Dodatkowo w meczach z udziałem GKS-u Katowice wpadają tylko śr. 4 bramki na mecz. Dzisiejsze spotkanie ma stawkę objęcia fotelu lidera, co nie sprzyja otwartemu hokejowi, a żadna z ekip nie będzie chciała odkryć się i być zmuszona do odrabiania strat.

Typ: poniżej 5,5 bramki.
Kurs: 1,71.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:00 Marma Ciarko STS Sanok – Comarch Cracovia

Krakowska defensywa jest dziura jak szwajcarski ser. Dodatkowo żaden z bramkarzy Cracovii nie spisuje się na tyle dobrze, by powiedzieć, że jest pewnym punktem swojego zespołu. To może wykorzystać fińska kolonia w Sanoku, która udowodniła już, że potrafi pokonać każdego rywala i golkipera. Sanoczanie są niepokonani na własnej tafli w tym sezonie i będą chcieli podtrzymać tę passę. Wydaje się, że czeka nas otwarty mecz z dużą liczbą bramek. Trzy bramki gospodarzy wydają się formalnością, tym bardziej, że to jedna z najbardziej bramkostrzelnych ekip.

Typ: Sanok powyżej 2,5 bramki.
Kurs: 1,89.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły