Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Obstawiaj PHL z Betclic. Trzy typy na 42. kolejkę

Czy trzy typy na 42. kolejkę Polskiej Hokej Ligi okażą się szczęśliwe?

18:00 TAURON Re-Plast Unia Oświęcim – Marma Ciarko STS Sanok

Oświęcimianie po słabej serii, przełamali się w Jastrzębiu-Zdroju. Wydaje się, że kryzys biało-niebiescy mają już za sobą. Dziś podejmą oni drużynę z Sanoka, która ma problemy ze skutecznością i nawet ze słabym Podhalem ledwo wygrali. Ponadto Unia jest zmotywowana, by walczyć o jak najwyższe miejsce po rundzie zasadniczej.

Typ: Unia handicap -1,5.
Kurs: 1,72.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18.00 TAURON Podhale Nowy Targ – Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie musi nabrać pewności siebie przed fazą play-off, a to ostatni moment. Podhale idzie za to na rekord porażek. Sosnowiczanie potrafią dobrze wejść w mecz, by potem stracić prowadzenie. Dziś nie powinno mieć to miejsca, a kurs na wygraną gości jest co najmniej kuszący.

Typ: 2.
Kurs: 1,62.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:30 Comarch Cracovia – GKS Tychy

Na 4 dotychczasowe mecze w tym sezonie, tylko raz padło więcej niż 5 goli. Obie ekipy potrafią skutecznie się bronić i wpuszczają mało bramek. Szczególnie tyszanie, którzy mają w swoich szeregach Tomáša Fučíka. Czeski golkiper nie zwykł do przepuszczania wielu bramek. Spodziewamy się zaciętego meczu, bowiem obie drużyny walczą o jak najwyższe miejsce po sezonie zasadniczym. Nie powinno to sprzyjać wielu trafieniom.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły