Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Obstawiaj PHL z Betclic! Typy na 1. kolejkę

Rusza Polska Hokej Liga, a wraz z nią na dobre rozkręci się nasz kącik typerski. Partnerem naszej serii został Betclic. Zobacz, co dziś znalazło się na naszym kuponie!

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:00 JKH GKS Jastrzębie – Zagłębie Sosnowiec

Jastrzębianie w sparingach prezentowali się bardzo dobrze, grali ofensywny hokej, zdobywając wiele bramek. Sosnowiczanie nie słyną ze szczelnej defensywy i mecze towarzyskie pokazały, że przed nimi jeszcze wiele pracy. To gospodarze są faworytem spotkania i powinni bez większych problemów dopisać 3 punkty do ligowej tabeli. To w ich szeregach widać więcej jakości i umiejętności. Nie kombinujemy i stawiamy na pewne zwycięstwo JKH. Można próbować także gry na handicapy.

Typ: 1.
Kurs: 1,40.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

19:00 – Re-Plast Unia Oświęcim – Tauron Podhale Nowy Targ

To pierwszy mecz sezonu, nogi mogą być jeszcze ciężkie, tempo niezbyt wysokie, a i trema powinna o sobie dać znać. Oświęcimianie są zdecydowanym faworytem, stąd tak niskie kursy i wysokie handicapy, ale my celujemy tu w inny zakład. Podhale ma pomiędzy słupkami bardzo dobrego Kevina Lindskouga, co sprawia, że nie naszym zdaniem unikną w Oświęcimiu pogromu, a kto wie, może pokuszą się o niespodziankę? Nie spodziewamy się tu strzelaniny, a kursy wystawione na undery są zdecydowanie sprzyjające. Stawiamy, że padnie maksymalnie 7 bramek.

Typ: poniżej 7,5 goli.
Kurs: 1,68.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły