Znajdziesz nas też tutaj:

Kącik typerski

Obstawiaj PHL z Betclic! Wspaniały początek trwa

Początek Polskiej Hokej Ligi ułożył się dla nas znakomicie. Trafiliśmy już trzy kupony z rzędu. Czy dziś będzie podobnie?

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:00 GKS Tychy – Marma Ciarko STS Sanok

Tyszanie mają jeszcze w nogach ciężkie treningi pod batutą Andrieja Sidorienki i nie grają na miarę oczekiwań. Dość powiedzieć, że przegrali dwa domowe mecze z rzędu. Dziś okazja do rehabilitacji, ale łatwo nie będzie. Sanoczanie prezentują się naprawdę solidnie i mają patent na GKS. O ile bukmacherzy widzą w gospodarzach zdecydowanego faworyta, o tyle nie zgadzamy się, że będzie to pogrom. Sanoczanie mają kim straszyć w ofensywie, a w bramce mają bardzo solidnego Dominika Salamę. Stawiamy dziś na bezpieczną opcję, że goście przegrają różnicą maksymalnie dwóch goli.

Typ: Sanok +2,5 handicap
Kurs: 1,64.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:30 KH Energa Toruń – Comarch Cracovia

Krakowianie od początku sezonu, biorąc pod uwagę też CHL, nie imponują. W niedzielę przegrali z GKS-em Katowice 1:3 i fatalnie zaprezentowali się w trakcie gier w przewadze, wykorzystując jedynie 1 z 10 takich okazji. Dodatkowo Cracovię dopadła plaga kontuzji, a przed tym spotkaniem ze składu “wylecieli” Kyle Doetzel i Vojtěch Polák, a do dyspozycji trenera Roháčka było zaledwie 5 nominalnych obrońców. Sytuacja przed meczem w Toruniu nie powinna ulec poprawie, a to wpłynie także na zmęczenie. Gospodarze w tym sezonie są “w gazie”, a przede wszystkim znakomicie grają w przewagach. To powinno dać im handicap w dzisiejszym spotkaniu i stawiamy, że “Stalowe Pierniki” odprawią z kwitkiem zdobywców Pucharu Kontynentalnego.

Typ: KH Energa Toruń (razem z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2,09.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły