zklepy.pl
Image default

Obstawiaj PHL z Betclic! Wygramy po raz trzeci z rzędu

Przed nami 5. seria zmagań w PHL. Tradycyjnie oznacza to także nasze wspólne typowanie z Betclic. Czy wygramy po raz trzeci z rzędu i podtrzymamy świetną passę?

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

17:00 GKS Tychy – Re-Plast Unia Oświęcim

“Święta Wojna” to zawsze dodatkowe emocje i większa wola walki u zawodników obu drużyn. Jednak zarówno GKS, jak i Unia na początku sezonu nie grzeszy skutecznością. Te drużyny mają problem ze zdobywaniem bramek, a w meczach padają niskie wyniki. Dzisiaj może nastąpić przełamanie, jednak stawiamy, że w pierwszej tercji nie strzelą oba zespoły. To dość ciekawa propozycja i obstawiamy ją pierwszy raz, ale wydaje się solidna.

Typ: oba zespoły strzelą w 1. tercji: Nie.
Kurs: 1,36.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

18:30 Comarch Cracovia – GKS Katowice

Krakowianie do tej pory ani w CHL, ani w PHL nie zachwycili. Piątkowa wygrana 3:2 z Tauron Podhalem Nowy Targ na pewno nie jest powodem do wielkiego zadowolenia. Pod Wawelem mają o czym myśleć. Niedzielne starcie z mistrzem Polski zapowiada się pasjonująco. GieKSa zaimponowała w CHL, a w PHL po dwóch spotkaniach ma na koncie komplet punktów. Wydaje się, że podopieczni Jacka Płachty na dzisiaj mają po prostu więcej argumentów, by rozstrzygnąć to spotkanie na swoją korzyść. Dodajmy, że na ostatnie 5 meczów w Krakowie, aż 4 padły łupem GieKSy.

Typ: GKS Katowice (razem z dogrywką i karnymi).
Kurs: 1,80.

ZAREJESTRUJ SIĘ U NASZEGO PARTNERA I ODBIERZ FREEBET BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Skomentuj