zklepy.pl

Obstawiaj PHL z Betclic! Zwycięstwa faworytów?

Przed nami 25. kolejka zmagań w Polskiej Hokej Lidze. Niestety, ostatnio Comarch Cracovia pokrzyżowała nam plany, by zarobić u naszego partnera Betclic Polska. Zobaczcie, co dzisiaj przygotowaliśmy, by mieć upragniony zielony kupon!

17.00 GKS Katowice – Marma Ciarko STS Sanok

Drużyna z Katowic po ostatnim zwycięstwie z KH Energą Toruń jest na pewno głodna kolejnego zwycięstwa. Na teren aktualnych mistrzów Polski przyjeżdża świetnie dysponowana drużyna Marma Ciarko STS-u Sanok, która jest niepokonana od trzech spotkań, lecz osłabiona kontuzjami. Obie ekipy są bardzo zmobilizowane na to spotkanie, lecz gospodarze nieraz pokazywali, że są bardzo mocni na domowym lodowisku, więc typujemy dzisiaj ich zwycięstwo w regulaminowym czasie gry.

Typ: 1.
Kurs: 1,38.

KLIKNIJ W POWYŻSZY BANER I ODBIERZ ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁOTYCH!!!

17.00 KH Energa Toruń – Re-Plast Unia Oświęcim

Faworytem do zdobycia trzech punktów są zdecydowanie oświęcimianie. Torunianie są w wielkim kryzysie (dziewięć porażek z rzędu) i nic nie wskazuje na to, by został on zażegnany. Ostatni raz zespół z grodu Kopernika taką słabą formę miał w sezonie 2015/2016, gdy klub zmagał się z dużymi problemami. Dzisiaj stawiamy, że goście w regulaminowym czasie gry wygrają z KH Energą Toruń.

Typ: 2.
Kurs: 1,48.

17.00 Comarch Cracovia – JKH GKS Jastrzębie

Krakowianom w piątek została przerwana bardzo udana passa. Podopieczni Rudolfa Rohaczka przegrali pierwsze spotkanie od 21. października. Mimo wszystko “Pasy” są bardzo zmotywowane, by zanotować kolejne punkty. Jastrzębianie ostatni raz z drużyną z Krakowa wygrali w listopadzie 2021 roku, więc to gospodarze są zdecydowanym faworytem i typujemy ich zwycięstwo w 60. minutach.

Typ: 1.
Kurs: 1,95.

Najnowsze artykuły

Siódma kolejka THL! AKO z kursem 12,58

Jan Stepiczew

Startuje nowy sezon THL! AKO z kursem 6,65

Jan Stepiczew

Obstawiaj PHL z Betclic. Play-offy czas zacząć!

Redakcja

Zostaw komentarz