Znajdziesz nas też tutaj:
fot. Jakub Noskowiak

Transfery

Odejście z Cracovii. Kayle Doetzel nie jest już hokeistą „Pasów”

Kayle Doetzel nie jest już zawodnikiem Comarch Cracovii. Kontrakt zawodnika, który wzmocnił krakowską ekipę niedługo przed rozpoczęciem sezonu, został rozwiązany z powodów osobistych.

Wyniki Comarch Cracovii nie idą na razie w parze z potencjałem kadrowym zespołu. W Champions Hockey League „Pasy” zdołały zwyciężyć w raptem jednym meczu przeciwko EC VSV, zaś w Polskiej Hokej Lidze musiały one ostatnio uznać wyższość GKS-u Katowice (1:3) oraz KH Energi Toruń (2:6).

Pomimo ofensywy transferowej, jaka miała miejsce przed rozpoczęciem sezonu, trener Rudolf Roháček nie jest w stanie skorzystać z pełnego wachlarza szerokiej kadry. Szczególną bolączką krakowian wydawało się zestawienie formacji obronnych, gdzie z przymusu przesunięty został Erik Němec. Sytuacja ta skomplikuje się dodatkowo po rozwiązaniu kontraktu z Kayle’em Doetzelem.

27-letni Kanadyjczyk nie zagrzał długo miejsca nad Wisłą. Wystąpił on w czterech spotkaniach Champions Hockey League. W Polskiej Hokej Lidze pojawił się na lodzie tylko w jednym spotkaniu (pierwszym meczu Cracovii przeciwko TAURON Podhalu Nowy Targ).

Zestawienie transferów 2022/2023.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


fit&gym


betclicOstatnie artykuły