zklepy.pl
Image default

Oficjalnie: Krawczyk wzmocnił Zagłębie. Zmiana w sztabie GieKSy

Potwierdziły się nasze doniesienia. Oskar Krawczyk wzmocnił szeregi obronne Zagłębia Sosnowiec. 26-letni obrońca został wypożyczony do końca sezonu z GKS-u Katowice. To niejedyna zmiana, jaka dotknęła GieKSę.

Wychowanek Zagłębia Sosnowiec wrócić do macierzy po sześciu sezonach spędzonych w GKS-ie Katowice. 26-letni defensor w tym sezonie nie znalazł uznania w oczach Jacka Płachty, który nie dawał mu zbyt wiele szans. Krawczyk wystąpił w 17 meczach, w których do protokołu wpisał się zaledwie siedmioma minutami karnymi. Na lodzie spędzał mało czasu, grając głównie w czwartej formacji.

Łącznie w barwach klubu z Katowic rozegrał 226 meczów, w których zdobył 11 bramek i zanotował 19 asyst. Na ławce kar spędził 136 minut. Krawczyk do klubu z Zamkowej dołączył na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Jego debiut planowany nastąpi w dzisiejszym meczu z Re-Plast Unią Oświęcim.

To niejedyna osoba, która opuściła szeregi GKS-u Katowice. Z GieKSą nie jest już związany Bartłomiej Nowak – trener bramkarzy.

Najnowsze artykuły

Ofensywa transferowa w Toruniu. Kapitan zostaje

Mikołaj Pachniewski

Kolejne odejście z Sanoka. Salama przeprowadzi się na Wyspy Brytyjskie

admin

Kaláber 2027

admin

Skomentuj