zklepy.pl
Image default

Oficjalnie: NHL w Polsce z Viaplay. W ofercie 1400 spotkań najlepszej ligi świata

Nordic Entertainment Group – właściciel platformy streamingowej Viaplay potwierdził dziś, iż polscy abonenci otrzymają pełny dostęp do transmisji rozgrywek NHL przez najbliższe pięć sezonów. Ponadto, dzięki tej usłudze będą mogli również śledzić rozgrywki szwedzkiej ekstraligi – SHL (do 2024 roku).

Pierwszym meczem transmitowanym w ramach tej usługi będzie starcie zdobywców Pucharu Stanleya – Tampa Bay Lightning – z utytułowanymi Pittsburgh Penguins. Ponadto, polscy widzowie będą mogli zobaczyć dowolny mecz rozegrany w ramach sezonu zasadniczego, a także fazy play-off. Umowa dotyczy również wydarzeń specjalnych, takich jak All-Star Game, Winter Classic, Stadium Series, Heritage Classic czy Global Series.

Ponadto, polscy kibice będą mogli również śledzić zmagania SHL przez najbliższe trzy sezony. Słowa Petera Nørrelunda, odpowiedzialnego za sportową stronę NENT Group, pozwalają nam sądzić, iż otrzymamy produkt dobrej jakości.

Nasza 18-letnia współpraca z NHL jest dla nas jedną z najdłuższych i najważniejszych obowiązujących umów. Pokazuje ona zdolności NENT Group w dostarczaniu sportów klasy premium do nowych, jak i stałych kibiców, zarówno na rynku skandynawskim jak i na całym świecie. Jakość i dramaturgia NHL w połączeniu z pełnymi sukcesów karierami Mariusza Czerkawskiego oraz zdobywcy Pucharu Stanleya, Krzysztofa Oliwy, pozwoliły w Polsce zgromadzić lojalnych obserwatorów. Użytkownicy Viaplay mogą teraz doświadczyć każdego meczu NHL jako części najlepszej w Polsce oferty streamów sportowych.

Viaplay oferuje na start darmowy miesiąc próbny. Każdy kolejny wiąże się z miesięczną opłatą 34 złotych. Platforma pozwala nam na zalogowanie się na pięciu urządzeniach, lecz treści mogą być odtwarzane na maksymalnie dwóch. Nie da się ukryć, że dla polskich odbiorców jest to bardziej dogodna opcja niż dotychczasowy format NHL.TV, który w wersji miesięcznej oznaczał wydatek 24,99 dolarów. Oprócz meczów NHL i SHL, subskrybenci Viaplay będą mogli obejrzeć chociażby mecze piłkarskiej Bundesligi, jej zaplecza, Ligi Europy oraz Ligi Konferencji.

Najnowsze artykuły

Polacy postawili twarde warunki! Świetna postawa na tle gwiazd NHL

Kacper Tomasz Langowski

Polacy na taki mecz czekali 32 lata. W piątek starcie z USA

Mikołaj Pachniewski

Tomáš Tatar: Polacy postawili trudne warunki. Trzymam za nich kciuki

Mikołaj Pachniewski

Skomentuj